fbpx

Katalizator Rozwoju Firmy

KATALIZATOR ROZWOJU FIRMY 

Organizujemy już 8. edycję projektu KRF – kompleksowego i innowacyjnego projektu rozwoju i wsparcia początkujących firm w Polsce.

Akceleracja firm to nasza pasja. Do tej pory wsparliśmy w rozwoju ponad 1 000 firm. Jesteśmy w stałym kontakcie z młodymi przedsiębiorcami, korzystamy z najlepszych praktyk stosowanych w Akceleratorze Cambridge Judge Business School i 53 krajów zrzeszonych w społeczności YBI, konsultujemy nasze pomysły ze specjalistami i inwestorami.

CO MOŻESZ ZYSKAĆ?

  • Stworzysz Model Biznesowy swojej firmy, poznasz Strategię 2w1, z której korzystają najwięksi gracze na rynku i dowiesz się od czego zacząć skuteczne działania marketingowe
  • Wypracujesz strategię działania z mentorem, oraz otrzymasz dodatkowe doradztwo (prawne, księgowe, finansowe- w zależności od tego, czego będziesz potrzebować)
  • Będziesz pracować w grupie 15 początkujących przedsiębiorców, z którymi możesz wymieniać wiedzę, doświadczenia, usługi a nawet… budować zespól lub wspólnie rozwijać nowe projekty

Partner <strong> Strategiczny </strong> Projektu

KATALIZATOR ROZWOJU FIRMY 

Nie chowaj pomysłów w kieszeni. Na świecie co najmniej 10 osób wpadło już na ten sam pomysł co Ty, jednak nie każdy osiągnie sukces. Weź udział w projekcie Katalizator Rozwoju Firmy i przekształć swój pomysł w skalowalny biznes. Sukces odniosą Ci, którzy będą zdeterminowani i poprą to intensywną pracą.

Wsparcie merytoryczne: indywidualny mentoring, doradztwo indywidualne i 4 szkolenia zapewni YBP.

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ?

  • Osoby, które mają pomysł na produkt/usługę i wykonały wstępne działania mające na celu jego rozwój: są na etapie testowania prototypu/mają stworzony produkt/usługę lub współpracują z pierwszymi klientami lub prowadzą firmę do 3 lat i potrzebują wsparcia w jej rozwoju. Mile widziane startupy odpowiedzialne społecznie lub rozwiązujące problemy społeczne

CO NALEŻY ZROBIĆ ŻEBY ZGŁOSIĆ SIĘ DO PROGRAMU?

Aby zgłosić się do Katalizatora Rozwoju Firmy  należy pobrać i dokładnie wypełnić Formularz zgłoszeniowy oraz zapoznać się z Regulaminem ProgramuJeśli masz jakieś pytania, zadzwoń pod nr 22 100 20 51.


CZAS TRWANIA 

Projekt Katalizator Rozwoju Firmy startuje w połowie września 2020 i trwa do grudnia 2020r. Rekrutacja trwa do 15.09.2020r.!

  • Szkolenia i doradztwo indywidualne  odbywają się w Warszawie w dni powszednie w godzinach 9-17 lub on-line

ZASADY UDZIAŁU

  • Jako organizacja mierzymy efektywność i jakość naszych działań i jesteśmy zobowiązani do przedstawienia efektów projektu i naszej działalności. Dlatego ważne jest aby uczestnicy brali udział w krótkiej ewaluacji prowadzonej podczas udziału w projekcie oraz długoterminowego pomiaru rozwoju firmy do 2 lat po ukończeniu projektu.
  • Angażowanie się w prowadzone aktywności takie jak: warsztaty, mentoring. Inaczej udział w projekcie nie ma sensu 🙂

DOPRECYZUJ POMYSŁ NA BIZNES

Podczas warsztatu uczestnicy będą mieli okazję do sprecyzowania pomysłu swoje firmy. Dowiedzenia się na co zwrócić uwagę podczas rozwoju własnej firmy oraz jak stworzyć model biznesowy swojej firmy i jak generować innowacyjne rozwiązania.  Dlatego w prowadzeniu własnego biznesu ważne jest, aby szybko i skutecznie zweryfikować swój pomysł na biznes i umieć tworzyć produkty, które oferują unikalną wartość dla użytkowników.

LEAN STARTUP

Celem szkolenia jest omówienie stworzonego wstępnego modelu biznesowego. Twoim zadaniem będzie zaprezentowanie wypracowanego modelu w grupie, a następnie otrzymasz cenne wsparcie i propozycje zmian/ulepszeń od trenera i grupy. Tutaj będziesz miał/miała możliwość wypracowania cech swoich potencjalnych klientów i unikalnej wartości produktu/usługi. Szkolenie zakończy się stworzeniem modelu biznesowego Twojej firmy.

PROMOCJA FIRMY NA FACEBOOKU I INSTAGRAMIE

Celem warsztatu jest dostarczenie Wam konkretnych narzędzi i wskazówek jak prowadzić swój profil na Facebooku czy Instargamie oraz jak prowadzić płatne kampanie reklamowe z wykorzystaniem tych social mediów, nawet przy niskim budżecie.

Omawiane zagadnienia: Strategia komunikacji marki na Facebooku. Jakie są formaty w social media i które z nich angażują najbardziej? Jaką kreację wybrać do celu? Jak zrozumieć swoją grupę docelową? Jak monitorować konkurencję i nie powielać jej błędów? Zapoznanie z narzędziami: transparentność stron, Facebook Library, Pixel Helper. Budowanie kampanii – cele, targetowanie, geolokalizacja, grupy odbiorców, remarketing. PIXEL i analityka Facebooka.

PRAKTYCZNA SPRZEDAŻ W FIRMIE

Masz już super produkt, ale nie masz klientów? Może namiętnie czytasz książki na temat sprzedaży? Dowiesz się jak budować wartościowe relacje w biznesie i czym jest prawdziwy networking, jak zaplanować lejek sprzedażowy by możliwie największa liczba klientów kupowała Twój produkt. Ze spotkania wyjdziesz z konkretnym planem kolejnych małych kroków do zbudowania sprzedaży, pod warunkiem, że będziesz tego chcieć i aktywnie uczestniczyć w zajęciach 🙂

DOPRECYZUJ SWÓJ POMYSŁ NA BIZNES

Adrian Migoń. Można go nazwać “ojcem” wielu znaczących projektów biznesowych, z których skorzystało już ponad 600 firm. Jest przedsiębiorcą społecznym i ekspertem z zakresu przedsiębiorczości i mentoringu. Od 2008 roku wspiera początkujących przedsiębiorców w rozwoju ich firm poprzez działalność Fundacji Inkubator Technologiczny (FIT) i program Mentoringowy Youth Business Poland (YBP). Prezes Zarządu Fundacji Inkubator Technologiczny i Youth Business Poland. Tworzy i organizuje projekty akceleracyjne i mentoringowe dla startupów. Prowadzi warsztaty i wykłady na temat przedsiębiorczości i rozwoju firmy. Aktywnie konsultuje i analizuje około 500 koncepcji biznesowych rocznie. Jest też doradcą, mentorem i członkiem jury wielu inicjatyw skierowanych dla początkujących przedsiębiorców i startupów

LEAN STARTUP

Bartosz Janowicz. Ekspert i coach w zakresie metod rozwoju innowacji łączących Lean Startup (Bartek jest polskim ambasadorem Lean Startup) i z innymi metodami (Design Thinking, Customer Development oraz Agile). Pełni rolę szefa merytorycznego programów akceleracji łączących potrzeby korporacji z potencjałem startupów (programy Industry Lab oraz People Power). Mentor wielu startupów w programach inkubacji, akceleracji oraz skalowania, jak również mentor innowatorów społecznych.

Bartek pełni także rolę lidera obszaru Corporate Innovation – mocno wspiera korporacje w tworzeniu strategii innowacji, rozwoju kultury organizacyjnej opartej na zwinności i innowacyjności pracowników. Uczy pracowników korporacji startupowego podejścia do projektów, wsspiera rozwój innowatorów w korporacjach. Bartek ma także ponad 15-letnie doświadczenie w pracy po stronie HR w korporacjach (np. ING Bank, GE Money/BPH, CA EFL, Eaton) w roli doradcy zarządów ds obszaru People&Culture. Jest też jednym z niewielu certyfikowanych facylitatorów pracy zespołowej.

PROMOCJA FIRMY NA FACEBOOKU I INSTAGRAMIE

Wiola Odalska. Social media specialist. Z zawodu dziennikarka. Swoją karierę zaczęła w największej telewizji informacyjnej w Polsce i jednej z największych w naszej części Europy. Była producentką telewizyjną, redaktorką social media „Faktów” TVN oraz portalu informacyjnego TVN24. Pracowała zarówno w małych Agencjach Social Media, jak i międzynarodowych korporacjach. Obecnie prowadzi własną agencję SociaLucky. W swojej działalności stawia na brak szablonów rozmów i pracy, bo marketing w mediach społecznościowych nie działa w sztywny sposób, a Internet nie ma końca. Social media to nie tylko jej praca, ale przede wszystkim – największa pasja. W ramach swojej działalności od listopada 2019 prowadzi otwarte szkolenia z zakresu digital marketingu i social media.

SPRZEDAŻ

Tomasz Szczęsny Założyciel czterech innowacyjnych firm. Trener Strategii Błękitnego Oceanu (INSEAD, Francja). Członek kapituły sędziowskiej Polish National Sales Awards. Uczestnik World Business Forum (Nowy Jork). Kierował firmą wprowadzającą innowacyjne rozwiązania w obszarze B2B. W swojej pracy zaczął dostrzegać schematy i podobieństwa oraz porządkować dane, które pozwoliły mu stworzyć model tworzenia innowacji, które łączą znane elementy w taki sposób, że powstaje nowy produkt. Autor książki Strategia 2w1.