fbpx

Pietraszek Agnieszka

Do biznesu podchodzi holistycznie stawiając misję działania oraz wizję i wartości w samym sercu firmy. Pomaga mikro i małym przedsiębiorcom wydobywać ich biznesowy potencjał, tak aby mogli realizować swoje biznesowe projekty marzeń. Realizuje projekt „Biznes w Twoich CUDownym stylu”, który idealnie oddaje wielowymiarowe podejście do prowadzenia firmy. Coaching, mentoring i facylitacja z narzędziami wykorzystywanymi w budowaniu i zarządzaniu przedsiębiorstwem.  

Prowadzi konsultacje, autorskie warsztaty Business Board (budowanie i wizualizacja modelu biznesowego), pomaga w organizacji projektów biznesowych, wspiera bieżące działania w firmie, aby jak najlepiej przełożyć własne możliwości na budowanie biznesu we własnym stylu, skoncentrowana na podejściu H2H. 

Pracuje także z działami marketingowymi i projektowymi w korporacjach, pomagając na nowo odkryć magię ich biznesu. 

Swoje doświadczenie biznesowe buduje od 2012 roku, od 2014 roku zarządzała projektami i wspierała w budowie strategii marketingowych polskie i zagraniczne korporacje farmaceutyczne (Astra Zeneca, Chiesi, Abbvie, Novartis, Teva, Pfizer, KRKA, J&J i inne). Pracowała indywidualnie oraz zarządzała zespołami projektowymi, realizując projekty edukacyjne i technologiczne równie od strony koncepcji. Jak również wykonawstwa oraz marketingu (aplikacje, CLM, platformy, Elektroniczna Dokumentacja Medyczna). 

Z wykształcenia pedagog, jest również trenerem I stopnia, wiceprezesem Fundacji Pierwiastek Trzeciego Stopnia. Niezależną mentorką, prowadzi międzykontynentalne projekty edukacyjne i humanitarne w Polsce i Ugandzie. 

Jako mentor: budowa i wizualizacja modelu biznesowego, organizacja i zarządzanie, uwalnianie biznesowego potencjału, budowa biznesowej pewności siebie.

Prywatnie: praktyk rozwoju duchowego, autorka opowiadań i wierszy. Miłośniczka spacerów i głębokich rozmów (o życiowej misji czy misji w biznesie). Kocha tańczyć Bachatę Dominikańską, uwielbia czytać książki i jazdę na rowerze.