fbpx

Mentoring YES!

realizowany w ramach programu Young Entrepreneurs Succeed

Zaczynasz działać jako przedsiębiorca?

Potrzebujesz wsparcia planując założenie własnej firmy?

Polecamy wyjątkowy kurs, który pozwoli Ci rozwinąć swój pomysł na biznes! Jeśli masz do 29 lat, chcesz spróbować swoich sił w rozwoju firmy lub rozpocząłeś/aś działalność i zastanawiasz się czy robisz to dobrze – mentoring YES to kurs dla Ciebie !

Już teraz zarezerwuj sobie miejsce, wypełniając formularz!

Na zgłoszenia czekamy do 31.03.2023 r. !

W programie będziesz miał/a możliwość skorzystania z 6-miesięcznego  mentoringu biznesowego, konsultacji tematycznych oraz coachingu wspierającego młode osoby w rozwoju firmy. Udział w mentoringu YES jest bezpłatny.

CO ZYSKUJESZ DECYDUJĄC SIĘ NA MENTORING BIZNESOWY?

 • Uczestnicząc w programie masz szansę na współpracę z mentorem, który jest doświadczonym ekspertem w danej dziedzinie,
 • Tematyka spotkań będzie dobrana indywidualnie do Twoich aktualnych potrzeb,
 • Wasze spotkania będą odbywać się regularnie przez 6 miesięcy,
 • Zyskasz pomoc profesjonalisty, który będzie Cię wspierać w rozwoju Twojej firmy,
 • Dzięki współpracy z mentorem rozwiniesz się szybciej, będziesz działać efektywniej!

Mentor jest specjalistą i równocześnie partnerem, który dzieli się ze swoim uczniem doświadczeniem, wiedzą i pomysłami. Często posiada wieloletnie doświadczenie, a jego pasją jest dzielenie się tym czego doświadczył w swoim biznesie. Planuje działania, omawia wybraną strategię z uczniem, a następnie ocenia ich skuteczność. Pomoże Ci wskazać właściwy kierunek rozwoju, postara się rozwiać Twoje wątpliwości, wesprze Cię w trudniejszych momentach prowadzenia działalności.

Dzięki współpracy z mentorem rozwiniesz swój pomysł na własną działalność, obierzesz właściwą drogę biznesową, skonsultujesz swoje pomysły i będziesz kroczyć pewniej po ścieżce Twojego biznesu!

Obraz1

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W PROGRAMIE?

 • Osoby w wieku 18-29,
 • Osoby bezrobotne,
 • Studenci,
 • Kobiety wracające do pracy po urlopie macierzyńskim,
 • Osoby, które szukają wsparcia w rozwoju własnej firmy,
 • Osoby, które są na początku swojej przedsiębiorczej drogi lub wykonały już pewne kroki, w celu realizacji pomysłu biznesowego.

CO ZROBIĆ, ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W MENTORINGU?

Aby zgłosić się do mentoringu YES należy zapoznać się z Regulaminem Programu, a następnie dokładnie wypełnić Formularz zgłoszeniowy online.

Spośród zgłoszonych osób wybierzemy 20 uczestników, którzy będą korzystać z mentoringu biznesowego.

ZASADY UDZIAŁU

 • Podczas udziału w kursie Mentoring YES! oczekujemy zaangażowania ze strony uczestników, ponieważ tylko wówczas kurs przełoży się na odpowiednie rezultaty.
 • Uczestnicy zakwalifikowani do Programu, przed rozpoczęciem indywidualnej pracy z Mentorem, biorą udział w webinarze wdrażającym w proces mentoringu. Data i godzina webinaru zostanie podana wybranym uczestnikom. Każdy uczestnik powinien wziąć w nim udział.
 • Jako organizacja mierzymy efektywność i jakość naszych działań i jesteśmy zobowiązani do przedstawienia efektów projektu oraz naszej działalności. Dlatego ważne jest, aby uczestnicy brali udział w krótkiej ewaluacji prowadzonej podczas udziału w projekcie oraz długoterminowego pomiaru rozwoju firmy do 1 roku po ukończeniu projektu.
 • Udział w programie YES! jest bezpłatny.
 • Więcej informacji w regulaminie i kodeksie relacji mentoringowej.

DAJ SOBIE SZANSĘ

NA WSPARCIE W PROWADZENIU FIRMY

I JUŻ DZIŚ WYPEŁNIJ FORMULARZ!

Masz pytania? Zadzwoń do nas pod nr +48 531 987 711 lub napisz na sylwia.kopec@ybp.org.pl

Kurs mentoringowy organizowany jest w ramach programu YES! – Young Entrepreneurs Succeed! realizowanego w ramach międzynarodowego projektu Skalowanie modeli partnerstwa opartych na zaufaniu w celu ożywienia przedsiębiorczości młodzieży: Wspieranie społeczności o niedostatecznym poziomie usług za pomocą innowacyjnych instrumentów wspierania przedsiębiorczości (TPM-RYE), projekt korzystający z dotacji w wysokości 3,3 mln EUR z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii za pośrednictwem Funduszy EOG i Funduszy Norweskich na rzecz Zatrudnienia Młodzieży. Celem programu jest aktywizacja bezrobotnej młodzieży do wejścia na rynek pracy oraz promocja przedsiębiorczości.

Partnerem Polskiej edycji programu jest Urząd Pracy m.st. Warszawy.

 

ORGANIZATORZY