fbpx

Poznajcie historię uczestniczek programu YES- Young Entrepreneurs Succeed

Co najbardziej lubimy w swojej pracy? Odpowiedź jest prosta- postęp naszych uczestników, widok jak się rozwijają i z większą pewnością podejmują kolejne decyzje. W dzisiejszym artykule przedstawiamy Wam trzy uczestniczki, pierwszej edycji programu YES- Young Entrepreneurs Succeed. One powiedziały YES przedsiębiorczości!

Jedną z uczestniczek programu była Daria Turowska, która wróciła do Polski po kilku latach spędzonych w Danii. Tam miała stałą pracę, była znana w kręgu osób, które szkoliły z zarządzania stresem. Daria zdecydowała się na powrót do kraju i rozpoczęła swoją przygodę na nowo. Natomiast pokazała nam, że dwa miesiące to wystarczający okres, aby zaczynając od zera i rozwinąć swój biznes! Posłuchaj co o samym programie ma do powiedzenia Daria- kliknij. 

Daria Turowska- Makoś,  Creativesoul Space

Dla mnie program był szczególnie cenny, ponieważ niedawno wróciłam z Danii, gdzie pracowałam większość czasu na umowach. Przyznam, że program YES pomógł mi zrealizować mój cel, by skupić się na tym, co mi najbardziej w duszy gra i z niego nie zboczyć. Tak więc, bez względu na to, że sprzedaż ustała, skupiłam się na działaniu i realizowaniu zadań programu YES. Zwiększyłam sprzedaż mojego Dziennika stresu i balansu, znalazłam partnerów biznesowych. To wszystko dało pewność w działaniu, ukierunkowanie, a do tego poznałam wspaniałych ludzi, którzy są dla mnie inspiracją i z radością wracam myślami do nich i do ich projektów. Te kontakty na pewno pozostaną na długo, a dobra energia i motywacja trwają we mnie i przypominają, że jak się robi to, co w duszy gra, to pojawiają się odpowiedni ludzie i projekty. Ten projekt to była przygoda i niezwykle cenna droga. 

Karolina zgłosiła się do nas z pełną głową pomysłów na rozwój swojej działalności, natomiast zapomniała o aspektach finansowych prowadzenia swojego biznesu. Z pewnością wykazała się determinacją i zdolnością do szybkiego przyswajania nowych umiejętności. Na naszych oczach robiła ogromne postępy, udowadniając przy tym, że można mieć artystyczną duszę, ale również analityczny umysł.

Karolina Kehl Sołtys, Karolina Kehl Films

Karolina dołączyła do programu z pomysłem filmowania artystycznego. Posiadam wiedze na temat filmowania  i przekładam to na artystyczną stronę. Filmuje emocje, ulotne chwile, ale największy problem mam z prowadzeniem biznesu. Pracę z klientem jak i jego pozyskiwanie mam usprawnione, ale w trakcie szkoleń podjęłam takie tematy jak aspekty prowadzenia świadomej promocji, zmiana grupy docelowej, biznesowe spojrzenie na współprace. Zapoznałam się ze strefą finansową, która wpłynie na usprawnienie pewnych mechanizmów związanych z rozwojem mojej marki. Myślę, że dla osób z mojej branży – filmowanie/ fotografia taki program bardzo pomoże w rozbudowywaniu i rozwoju świadomej marki. 

Kasia to kobieta angażująca się w 100% we wszystko, co robi, nie inaczej było w przypadku programu YES- Young Entrepreneurs Succeed. Zgłosiła się do nas z wątpliwościami czy zakwalifikuje się do programu, dostała się, a przy tym wyróżniała poczynionym postępem. Przypadek Kasi pokazuję, że nie warto dewaluować swojej pracy, ponieważ każdy biznes jest wyjątkowy na swój własny sposób. Kasia opowiedziała nam o swojej przygodzie, znajdziesz ją tu.

Katarzyna Rećko, Kasia Rećko dietetyczka

Nieocenionym aspektem programu YES! są oczywiście ludzie. Raz, że cudowni organizatorzy. Dwa, że doświadczeni prowadzący poszczególne warsztaty – żadni teoretycy, tylko praktycy. Uwierzcie mi, wszyscy dostępni mentorzy to osoby z bardzo imponującym dorobkiem biznesowym. No i oczywiście trzy, czyli uczestnicy! Każdy z nich z innym pomysłem, z innym sposobem na życie i biznes. Otrzymałam możliwość wsparcia, z czego się niezmiernie cieszę i już doświadczam pierwszych efektów. Wymyśliłam, konkretne produkty, które chcę sprzedawać. Wiem, od czego zacząć, co kontynuować a z czym przystopować. Poznałam swojego klienta. Przekonałam się, że nie mogę tylko dawać za darmo, a sprzedaż to nic złego. Mam z kim się wymieniać doświadczeniami. Otrzymałam ogromną wiedzę, dużo narzędzi, znajomości, odwagi, wsparcia. Dziękuję za to!

Jeżeli myślisz o założeniu własnej działalności lub jesteś początkującym przedsiębiorcą, wejdź na stronę programu YES- Young Entrepreneurs Succeed i zostaw nam swoje zgłoszenie.