fbpx

Naszzespół

CEO

Adrian Migoń

Można go nazwać “ojcem” wielu znaczących projektów biznesowych, z których skorzystało już ponad 600 firm. Jest przedsiębiorcą społecznym i ekspertem z zakresu przedsiębiorczości i mentoringu. Od 2008 roku wspiera początkujących przedsiębiorców w rozwoju ich firm poprzez działalność Fundacji Inkubator Technologiczny (FIT) i program Mentoringowy Youth Business Poland (YBP). Prowadzi warsztaty i wykłady na temat przedsiębiorczości i rozwoju firmy. Jest też doradcą, mentorem i członkiem jury wielu inicjatyw skierowanych dla początkujących przedsiębiorców i startupów.

Mentoring Manager

Marta Migoń

Posiada wieloletnie doświadczenie w koordynowaniu projektów mentoringowych, szkoleniowych i akceleracyjnych w fundacji. Odpowiada za merytorykę procesu mentoringu, koordynowanie procesów mentoringowych i szkoleń, rekrutację mentorów i uczestników oraz ewaluację programów.

Project Manager

Olga Mucha

Posiada kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu programów rozwoju przedsiębiorczości, programów mentoringowych, doradczo-szkoleniowych i akceleracyjnych. Wspierała także organizacje eventów i konkursów dla startupów. Jako opiekun grup projektowych, czuwa nad bieżącym kontaktem z uczestnikami, zajmuje się zbieraniem i definiowaniem ich potrzeb oraz monitorowaniem procesu wsparcia.

Marketing and Communication Manager

Karolina Zawiślak-Karolkowska

Jest kreatywnym specjalistą z bogatym doświadczeniem w kompleksowym planowaniu i realizowaniu koncepcji działań komunikacyjno-promocyjno-marketingowych. Praca w korporacjach oraz mniejszych firmach pozwoliła jej rozwinąć umiejętności komunikacyjne i interpersonalne. Szeroki zakres obowiązków umożliwiał jej samodzielne podejmowanie decyzji biznesowych, niezależność w działaniu, szybkie wdrażanie się w nowe obowiązki oraz umiejętność osiągania zamierzonych celów.

Project Manager

Agata Naramska

Studiowała Ekonomię na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach oraz ukończyła politologię na Uniwersytecie Śląskim. Przez ostatnie dwa lata wspierała operacyjnie startupy występując z ramienia funduszu inwestycyjnego Assay Group. Brała udział w procesie pozyskiwania rund finansowych oraz koordynowała proces osiągania kolejnych kamieni milowych wybranych spółek portfelowych. Ponadto posiada doświadczenie w branży edukacyjnej w sektorze IT. Interesuje się nowymi technologami i metodami ich finansowania.

Project Manager

Alona Kaczorowska

Posiada doświadczenie w pracy w programach akceleracyjnych i mentoringowych dla startupów technologicznych. Swoje doświadczenie zdobyła pracując w branży bankowej i inwestycyjnej. 

W Youth Business Poland jest odpowiedzialna za program BEST by Futuremakers, który wspiera Ukraińców, którzy poszukują pracy lub chcą rozwinąć biznes w Polsce.

Lubi sport, sztukę i ciepłą pogodę.

Junior Program Coordinator

Sylwia Kopeć

Posiada wieloletnie doświadczenie w biznesie. Przez szereg lat zajmowała się obsługą klienta i dbałością o jego zadowolenie z jakości świadczonych usług. Zdobyła umiejętności doradcze i negocjacyjne, niezbędne we wspieraniu przedsiębiorców. W Fundacji YBP pomaga w koordynacji Programów dla przedsiębiorców poprzez przygotowywanie różnorodnych materiałów, pomoc w organizacji eventów. Jako ekolog przywiązuje dużą wagę do zrównoważonego rozwoju, dbałości o środowisko naturalne. Stara się budować świadomośc ekologiczną u ludzi poprzez edukację ekologiczną w social mediach.

Community Manager

Bartosz Bąkowski

W fundacji prowadzi projekt Katalizator Rozwoju Firmy oraz Program YES!, jest odpowiedzialny za budowanie społeczności wokół fundacji, przedsiębiorca, były opiekun kierunku studiów MBA na uczelni ASBiRO, początkujący podcaster, student dziennikarstwa na uczelni SWPS, prywatnie z krwi i kości motocyklista.

Szukasz pracy - aplikuj

Nasza fundacja cały czas się rozwija i stale powiększamy zespół, dlatego szukamy do współpracy osób z różną specjalizacją i doświadczeniem, m.in: project manager, koordynator projektu, specjalista ds. komunikacji, konsultantów biznesowych, osób z doświadczeniem we wspieraniu przedsiębiorców i startupów oraz z doświadczeniem w zarządzaniu projektami, a także osób z innymi kompetencjami, które będą wspierać nasz zespół w bieżącej pracy 🙂