fbpx

Naszzespół

CEO

Adrian Migoń

Można go nazwać “ojcem” wielu znaczących projektów biznesowych, z których skorzystało już ponad 600 firm. Jest przedsiębiorcą społecznym i ekspertem z zakresu przedsiębiorczości i mentoringu. Od 2008 roku wspiera początkujących przedsiębiorców w rozwoju ich firm poprzez działalność Fundacji Inkubator Technologiczny (FIT) i program Mentoringowy Youth Business Poland (YBP). Prowadzi warsztaty i wykłady na temat przedsiębiorczości i rozwoju firmy. Jest też doradcą, mentorem i członkiem jury wielu inicjatyw skierowanych dla początkujących przedsiębiorców i startupów.

Mentoring Manager

Marta Migoń

Posiada wieloletnie doświadczenie w koordynowaniu projektów mentoringowych, szkoleniowych i akceleracyjnych w fundacji. Odpowiada za merytorykę procesu mentoringu, koordynowanie procesów mentoringowych i szkoleń, rekrutację mentorów i uczestników oraz ewaluację programów.

Project Manager

Olga Mucha

Posiada kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu programów rozwoju przedsiębiorczości, programów mentoringowych, doradczo-szkoleniowych i akceleracyjnych. Wspierała także organizacje eventów i konkursów dla startupów. Jako opiekun grup projektowych, czuwa nad bieżącym kontaktem z uczestnikami, zajmuje się zbieraniem i definiowaniem ich potrzeb oraz monitorowaniem procesu wsparcia.

Project Manager

Agata Naramska

Studiowała Ekonomię na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach oraz ukończyła politologię na Uniwersytecie Śląskim. Przez ostatnie dwa lata wspierała operacyjnie startupy występując z ramienia funduszu inwestycyjnego Assay Group. Brała udział w procesie pozyskiwania rund finansowych oraz koordynowała proces osiągania kolejnych kamieni milowych wybranych spółek portfelowych. Ponadto posiada doświadczenie w branży edukacyjnej w sektorze IT. Interesuje się nowymi technologami i metodami ich finansowania.

Communication & Partnership Specialist

Daria Turowska-Makoś

kreatywny specjalista z międzynarodowym doświadczeniem w obszarze komunikacji, innowacji i start-upów. Studiowała w Danii Innovation & Entrepreneurship oraz Marketing Management-Media & Advertisement. Rozwijała różnego rodzaju projekty, start-upy i biznesy, pracowała w firmach jako koordynator, szkoleniowiec w Danii, Czechach i w Polsce. W Danii po studiach zarządzała marketingiem i PR na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej, prowadziła również swoje stowarzyszenie integrujące różne kultury, zainicjowała także i zarządzała kampanią Fall in love with Poland. Ma szerokie doświadczenie m.in. zarządzaniu projektami oraz działaniami komunikacyjno-promocyjnymi. Wydała swoją książkę, w 2020 roku brała udział w projekcie YES, zna więc od kuchni potrzeby i wyzwania uczestników.

Project Manager

Alona Kaczorowska

Posiada doświadczenie w pracy w programach akceleracyjnych i mentoringowych dla startupów technologicznych. Swoje doświadczenie zdobyła pracując w branży bankowej i inwestycyjnej. 

W Youth Business Poland jest odpowiedzialna za program BEST by Futuremakers, który wspiera Ukraińców, którzy poszukują pracy lub chcą rozwinąć biznes w Polsce.

Lubi sport, sztukę i ciepłą pogodę.

Program Coordinator

Sylwia Kopeć

Posiada wieloletnie doświadczenie w biznesie. Przez szereg lat zajmowała się obsługą klienta i dbałością o jego zadowolenie z jakości świadczonych usług. Zdobyła umiejętności doradcze i negocjacyjne, niezbędne we wspieraniu przedsiębiorców. W Fundacji YBP koordynuje program Young Entrepreneurs Succeed! (YES!) i wspiera zespół w szkoleniach, webinarach, eventach oraz w procesie ewaluacji działań i statystyk projektów. Jako ekolog przywiązuje dużą wagę do zrównoważonego rozwoju i dbałości o środowisko naturalne.

Szukasz pracy - aplikuj

Nasza fundacja cały czas się rozwija i stale powiększamy zespół, dlatego szukamy do współpracy osób z różną specjalizacją i doświadczeniem, m.in: project manager, koordynator projektu, specjalista ds. komunikacji, konsultantów biznesowych, osób z doświadczeniem we wspieraniu przedsiębiorców i startupów oraz z doświadczeniem w zarządzaniu projektami, a także osób z innymi kompetencjami, które będą wspierać nasz zespół w bieżącej pracy 🙂

Marketing Manager

Nasza fundacja cały czas się rozwija i stale powiększamy zespół, obecnie szukamy do współpracy osoby na stanowisko Marketing Managera. Przeczytaj więcej o stanowisku tutaj i aplikuj, by dołączyć do naszego zespołu!

Dyrektor Operacyjny

Nasza fundacja cały czas się rozwija i stale powiększamy zespół, obecnie szukamy do współpracy osoby na stanowisko Dyrektora Operacyjnego Przeczytaj więcej o stanowisku tutaj i aplikuj, by dołączyć do naszego zespołu!

Project Manager

Nasza fundacja cały czas się rozwija i stale powiększamy zespół, obecnie szukamy do współpracy osoby na stanowisko Project Managera. Przeczytaj więcej o stanowisku tutaj i aplikuj, by dołączyć do naszego zespołu!