fbpx

Naszzespół

CEO

Adrian Migoń

Przedsiębiorca społeczny, CEO Youth Business Poland, ekspert z zakresu innowacyjności, przedsiębiorczości i mentoringu. Można go nazwać „ojcem” ponad 1000 startupów, firm i projektów biznesowych. Od ponad 15 lat roku zaangażowany w rozwój przedsiębiorczości w Polsce. Prezes Zarządu Fundacji Inkubator Technologiczny i Youth Business Poland. Współtwórca programów akceleracyjnych, mentoringowych i konkursów dla startupów. Prowadzi warsztaty i wykłady na temat przedsiębiorczości, innowacyjności i mentoringu. Członek Jury w konkursach dla startupów, NGO i przedsiębiorstw społecznych. Ze wsparcia YBP skorzystało ponad 10 000 początkujących przedsiębiorców

Mentoring Manager

Marta Migoń

Posiada wieloletnie doświadczenie w koordynowaniu projektów mentoringowych, szkoleniowych i akceleracyjnych w fundacji. Odpowiada za merytorykę procesu mentoringu, koordynowanie procesów mentoringowych i szkoleń, rekrutację mentorów i uczestników oraz ewaluację programów.

Project Manager

Olga Mucha

Posiada kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu programów rozwoju przedsiębiorczości, programów mentoringowych, doradczo-szkoleniowych i akceleracyjnych. Wspierała także organizacje eventów i konkursów dla startupów. Jako opiekun grup projektowych, czuwa nad bieżącym kontaktem z uczestnikami, zajmuje się zbieraniem i definiowaniem ich potrzeb oraz monitorowaniem procesu wsparcia.

Dyrektor ds. Rozwoju

Anna Sokołowska

Doświadczona menadżerka, mentorka i autorka programów szkoleniowych. Absolwentka Polityki Społecznej na Uniwersytecie Warszawskim, mgr socjologii. Wcześniej kierowała Fundacją im. Lesława A. Pagi, gdzie współtworzyła programy rozwojowe dla liderów ze świata finansów, pomagając im zamieniać wiedzę teoretyczną na kompetencje oraz kierowała Centralnym Domem Technologii, instytucji edukującej w zakresie kompetencji przyszłości, promującej innowacje, nowe technologie i wspierającej startupy.

W Fundacji odpowiada za rozwój programowy, wsparcie ekosystemu Fundacji, współprace z Partnerami międzynarodowymi.

Prywatnie mama 2 córek, pasjonatka tańca współczesnego i właścicielka manufaktury ceramicznej, wkrótce trenerka komunikacji w duchu Porozumienia bez Przemocy.

Communication & Partnership Specialist

Daria Turowska-Makoś

kreatywny specjalista z międzynarodowym doświadczeniem w obszarze komunikacji, innowacji i start-upów. Studiowała w Danii Innovation & Entrepreneurship oraz Marketing Management-Media & Advertisement. Rozwijała różnego rodzaju projekty, start-upy i biznesy, pracowała w firmach jako koordynator, szkoleniowiec w Danii, Czechach i w Polsce. W Danii po studiach zarządzała marketingiem i PR na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej, prowadziła również swoje stowarzyszenie integrujące różne kultury, zainicjowała także i zarządzała kampanią Fall in love with Poland. Ma szerokie doświadczenie m.in. zarządzaniu projektami oraz działaniami komunikacyjno-promocyjnymi. Wydała swoją książkę, w 2020 roku brała udział w projekcie YES, zna więc od kuchni potrzeby i wyzwania uczestników.

Project Manager

Agata Naramska

Studiowała Ekonomię na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach oraz ukończyła politologię na Uniwersytecie Śląskim. Przez ostatnie dwa lata wspierała operacyjnie startupy występując z ramienia funduszu inwestycyjnego Assay Group. Brała udział w procesie pozyskiwania rund finansowych oraz koordynowała proces osiągania kolejnych kamieni milowych wybranych spółek portfelowych. Ponadto posiada doświadczenie w branży edukacyjnej w sektorze IT. Interesuje się nowymi technologami i metodami ich finansowania.

Program Coordinator

Sylwia Kopeć

Posiada wieloletnie doświadczenie w biznesie. Przez szereg lat zajmowała się obsługą klienta i dbałością o jego zadowolenie z jakości świadczonych usług. Zdobyła umiejętności doradcze i negocjacyjne, niezbędne we wspieraniu przedsiębiorców. W Fundacji YBP koordynuje program Young Entrepreneurs Succeed! (YES!) i wspiera zespół w szkoleniach, webinarach, eventach oraz w procesie ewaluacji działań i statystyk projektów. Jako ekolog przywiązuje dużą wagę do zrównoważonego rozwoju i dbałości o środowisko naturalne.

Marketing Manager

Paulina Szewczyk

Ekonomistka, Absolwentka Brand Managera na IMOK oraz studentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Jest komunikatywną i kreatywną specjalistką od marketingu, która pasjonuje się tworzeniem video contentu, organizacją i realizacją planów marketingowych. Odgrywa kluczową rolę w prowadzeniu social mediów oraz komunikacji Fundacji, dążąc do budowania zaangażowanej społeczności i świadomości marki. Posiada doświadczenie w zarządzaniu projektami, organizacji eventów, tworzeniu i rozwoju e-commerce oraz współpracy ze znanymi ekspertami z obszarów HR, biznesu, doradztwa, psychologii oraz influencerami. Jej zainteresowania obejmują nowe technologie, biznes oraz branding.

Project Manager

Olha Czerwińska

W Youth Business Poland jest odpowiedzialna za program BEST by Futuremakers, który wspiera Ukraińców, którzy poszukują pracy lub chcą rozwinąć biznes w Polsce.

Lubi sport, sztukę i ciepłą pogodę.

Project Manager

Daria Sas-Bojarska

Jest psycholożką z wieloletnim doświadczeniem w bezpośredniej pracy z osobami z problemami psychicznymi oraz w kierowaniu projektami na ich rzecz. Współtworzyła w Gdańsku innowacyjny program wsparcia dla młodzieży – „Niebieskie Trampki”.

Od 2023 związana zawodowo z działaniami na rzecz młodych i przedsiębiorczych osób z całej Polski – organizuje akcelerację młodych w programie TeenCrunch. Współorganizowała konferencję technologiczną Future Crunch 2024 w Google for Startups w Warszawie. Jest absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego i Krakowskiego Centrum Psychoterapii.

Natalia Eliasz

Stażystka

Szukasz pracy - aplikuj

Nasza fundacja cały czas się rozwija i stale powiększamy zespół, dlatego szukamy do współpracy osób z różną specjalizacją i doświadczeniem, m.in: project manager, koordynator projektu, specjalista ds. komunikacji, konsultantów biznesowych, osób z doświadczeniem we wspieraniu przedsiębiorców i startupów oraz z doświadczeniem w zarządzaniu projektami, a także osób z innymi kompetencjami, które będą wspierać nasz zespół w bieżącej pracy 🙂