fbpx

Nasz zespół

CEO

Adrian Migoń

Można go nazwać “ojcem” wielu znaczących projektów biznesowych, z których skorzystało już ponad 600 firm. Jest przedsiębiorcą społecznym i ekspertem z zakresu przedsiębiorczości i mentoringu. Od 2008 roku wspiera początkujących przedsiębiorców w rozwoju ich firm poprzez działalność Fundacji Inkubator Technologiczny (FIT) i program Mentoringowy Youth Business Poland (YBP). Prowadzi warsztaty i wykłady na temat przedsiębiorczości i rozwoju firmy. Jest też doradcą, mentorem i członkiem jury wielu inicjatyw skierowanych dla początkujących przedsiębiorców i startupów.

Mentoring Manager

Marta Migoń

Posiada 6 lat doświadczenia w koordynowaniu projektów mentoringowych, szkoleniowych i akceleracyjnych w fundacji. Odpowiada za merytorykę procesu mentoringu, koordynowanie procesów mentoringowych i szkoleń, rekrutację mentorów i uczestników oraz ewaluację programów.

Project Manager

Olga Mucha

Posiada 4 letnie doświadczenie w prowadzeniu programów rozwoju przedsiębiorczości, programów mentoringowych, doradczo-szkoleniowych i akceleracyjnych. Podczas pracy w Fundacji wspierała także organizacje eventów dla startupów oraz konkursów, w tym nadzorowanie prac komisji Jury. Odpowiadała m.in. za realizację trzech edycji programu doradczo-szkoleniowego podczas których miała okazję poznać i pomagać ok. 1500 początkujących przedsiębiorców. Koordynowała też pracę kilkudziesięciu doradców i ekspertów, oraz pomagała tworzyć program szkoleń. Jako opiekun grup projektowych, czuwa także nad bieżącym kontaktem z uczestnikami, zajmuje się zbieraniem i definiowaniem ich potrzeb oraz monitorowaniem procesu wsparcia. Jest doświadczonym koordynatorem projektów z wykształceniem socjologicznym i wiedzą dotyczącą ewaluacji i monitoringu projektów w oparciu o metodę Theory of Change.

Marketing Manager

Hanna Florkiewicz

Od 5 lat związana z branżą motoryzacyjną, prowadziła działania komunikacyjne dla kilku znanych marek samochodowych. Zdecydowała się porzucić motoryzację dla świata początkujących przedsiębiorców. Tworzenie kampanii marketingowych, opracowywanie strategii marki i ubieranie kreatywnych pomysłów w prosty przekaz, to obszar jej działań. Przyświeca jej idea, że marka ma być jak człowiek- z charakterem i historią, a jednocześnie z ogromnym poczuciem humoru. Kobieta z pasją do motocykli, książek psychologicznych oraz świata startupów.

Community Manager

Bartosz Bąkowski

W fundacji prowadzi projekt Katalizator Rozwoju Firmy oraz Program YES! (Young Entrepreneurs Succeed!),
jest odpowiedzialny za budowanie społeczności wokół fundacji, przedsiębiorca, były opiekun kierunku studiów MBA na uczelni ASBiRO,
początkujący podcaster, student dziennikarstwa na uczelni SWPS, prywatnie z krwi i kości motocyklista