fbpx

Zapraszamy Cię serdecznie na spotkanie IMPACTFUL BUSINESS, które organizujemy we współpracy z Venture Cafe i CIC Warsaw dnia 18 sierpnia o godz. 17. Spotkanie ma na celu łączenie Innowatorów społecznych, Inwestorów i naukowców, którzy chcą prowadzić biznes odpowiedzialny społecznie i działać na rzecz dobra naszej planety i społeczeństwa.

 

Wiemy, jak ważne dla każdego z nas są kontakty biznesowe i networking, dlatego nie może Cię ominąć spotkanie IMPACTFUL BUSINESS organizowane we współpracy z CIC Warsaw, które odbędzie się 18.08.2022 r. od godz. 17:00.

Celem spotkania jest zrzeszenie społeczności inicjującej nowe projekty na rzecz dobra naszej planety i społeczeństwa, oraz działających w obszarze realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju. Wydarzenie jest także szansą na znalezienie co-fundera, partnerów lub specjalistów do własnego zespołu lub pozyskanie wsparcia i finansowania dla pomysłu biznesowego.

 

Podczas spotkania usłyszymy wystąpienia ciekawych prelegentów m.in. Jia Hong – inwestora z Singapuru, który rowerem przemierza Europę. Podczas swojej podróży spotyka się założycielami różnych startupów, którzy walczą ze zmianami klimatycznymi i wspólnie chcą działać dla dobra naszej planety. Jia-Hong po zakończeniu wycieczki rowerowej, czyli w IQ2023 r. wróci do Singapuru, gdzie zbuduje fundusz VC, który zainwestuje w rozwiązania z zakresu zrównoważonego rozwoju i dekarbonizacji.
Daje to niezwykłą szansę startupom, z którymi będzie miał kontakt podczas swojej podróży, czyli również z tymi, z którymi spotka się 18 sierpnia podczas Impactful Business.

 

Zapraszamy do zapoznanie się z agendą:

  • 17:15 – 18:15 –Czy warto rozwijać startup impactowy oraz jak go finansować?
  • 17:15 – 18:15 Panel dyskusyjny ze startupami Jak rozwijać startup odpowiedzialny społecznie
  • 18:30 – 19:30 Jia Hong – The pedalling investor’s approach to impact.prelekcja inwestora z Singapuru, który rowerem przemierza Europę
  • 18:30 – 19:30 Find Co – Founder – moderowany speed dating pomagający founderom i programistom w znalezieniu Co-fundera lub współpracownika. Prowadzący Tomasz Chyrchel trener biznesu, przedsiębiorca, i psycholog twórczości, założyciel spółki „Generator pomysłów”, która realizuje szkolenia rozwojowe dla biznesu i zespołu.

 

Całość wydarzenia organizowana jest w ramach rekrutacji do III edycji programu akceleracyjnego Mazovian Startup, w ramach którego można otrzymać intensywne wsparcie w rozwoju startupu, wziąć udział w warsztatach i mentoringu, rozwinąć swój biznes oraz wygrać nagrody finansowe o wartości 75 000 zł!

Program realizowany jest we współpracy z Województwem Mazowieckim.
A jego partnerami są m.in.: Rohlig Suus Logistics, Carrefour, Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy, PwC, StepWise, CiC Warsaw, FoodTech, Startup Hub Poland, COBIN Angels, AgriTech Hub, Knowledge Hub, Simpact, ERC i Fundusz Kapitałowych Inwestycji Społecznych.

Program oferuje wsparcie dla startupów pozytywnego wpływu, czyli takich, które łączą w sobie misję społeczną z innowacyjną technologią. W III edycji programu chcemy skupić się na rozwiązaniach, które pomagają w zapobieganiu zmianom klimatycznym, softwarowych – inteligentne systemy zarządzania, nowoczesny ekosystem biznesowy, oraz wspierających odpowiedzialny rozwój sektora rolno- spożywczego.

 

Jeśli masz pomysł, ale brakuje Ci odpowiednich osób na pokładzie, które pomogą go zrealizować lub szukasz odpowiednich ekspertów do Twojego teamu, to wydarzenie jest dla Ciebie!
Zachęcamy już teraz do rejestracji jak również dodanie do swojego kalendarza, aby tak ciekawe wydarzenie nie umknęło Twojej uwadze!


Zarezerwuj sobie miejsce poprzez stronę www oraz zapisz się w wydarzeniu na Facebooku.