fbpx

Hagno Agata

Specjalista z zakresu Zarządzania Kapitałem Ludzkim. Od ponad 23 lat prowadzi rodzinną firmę DPM sp. z o.o. Poszukiwanie talentów, utrzymywanie relacji, badanie zaangażowania pracowników oraz prowadzenie szkoleń to jej pasja. Miłośniczka różnych kultur, podróży oraz literatury.

Od 23 lat wspiera wraz ze swoim zespołem wiele dużych oraz średniej wielkości organizacji. W zakresie poszukiwania, rozwoju oraz rozstania się z pracownikami. Trener biznesu.

Jest wykładowcą i współtwórcą studiów podyplomowych z obszaru HR w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.  Prelegent na wielu konferencjach poświęconych rynkowi pracy i rozwoju pracownika.

Jej publikacje pojawiały się m.in. w miesięczniku Personel i Zarządzanie oraz na portalu Górnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. Jest członkiem zarządu Inicjatywy Firm Rodzinnych oraz członkiem Rady Programowej Fundacji Class Ladies,  a od 2014 roku Ambasadorką Przedsiębiorczości Kobiet z ramienia Polskiej Sieci Ambasadorów Przedsiębiorczych Kobiet. Wiceprezes zarządu Fundacji Józefa Pietera.

Chętnie angażuje się w inicjatywy mające na celu usprawnienie funkcjonowania małej i średniej przedsiębiorczości, między innymi aktywnie współpracując z Forum Młodych przy Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach.