fbpx

Startup'y

Poznaj opinie uczestników poprzednich edycji naszych programów akceleracyjnych i zainspiruj się do działania!

Michał Gołkiewicz

Nutricus

Praca z mentorem pozwoliła mi profesjonalnie zaplanować sprzedaż naszych usług i zaprojektować nowe sposoby dotarcia do klientów. Pod okiem doświadczonego mentora skupiliśmy się na obszarach działań sprzedażowych i wybraliśmy te, które są najważniejsze i osiągają najlepszy efekt.

Jakub Lachowski

Plantalux

W projekcie spotkaliśmy ludzi, którzy naprawdę chcą pomóc i wiedzą jak to zrobić. Zwieńczeniem projektu jest prezentacja przed inwestorami, wspaniała okazja do pokazania się światu!

Jędrzej Małolepszy

Bill tech

Rozwinęliśmy się bardzo jako przedsiębiorcy w trakcie całego programu. Ukształtowaliśmy nasze myślenie pod kątem budowania i testowania produktów jak również obudowywania tego produktu w atrakcyjną wartość, by współpracować z dużymi instytucjami.

Szymon Berbeka

Business Skills Academy

Dzięki rekomendacjom uzyskanym bezpośrednio podczas programu udało nam się rozpocząć współpracę z dwiema dużymi markami. Najważniejsza jest jednak wiedza i wnioski płynące zarówno z warsztatów jak i spotkań z mentorami i doradcami. Dzięki niej liczymy na dalszy, efektywny rozwój.

Bartłomiej Głowacki

Solace

YBP to wyjątkowy akcelerator, który oprócz wsparcia, jakie oferują w trakcie akceleracji, zostaje z tobą na dłużej. Jest to dobry Anioł Stróż, który pamięta, nie przestaje wspierać i pomaga w momentach, których się nie spodziewasz.

Zosia Kwiatkowska

Warsaw dog

Wsparcie mentora jest nie do przecenienia, jednak zajęcia i warsztaty prowadzone przez specjalistów dostarczyły mi naprawdę dużo nowej wiedzy. Najbardziej inspirujące były dla mnie zajęcia z Tomkiem Szczęsnym – razem wymyślaliśmy nowe funkcjonalności.

Daria Turowska-Makoś

Creativesoul Space

Zwiększyłam sprzedaż mojego Dziennika stresu i balansu, znalazłam partnerów biznesowych. To wszystko dało pewność w działaniu, ukierunkowanie, a do tego poznałam wspaniałych ludzi, którzy są dla mnie inspiracją i z radością wracam myślami do nich i do ich projektów.

Kasia Rećko

Dietetyk

Wymyśliłam, konkretne produkty, które chcę sprzedawać. Wiem, od czego zacząć, co kontynuować a z czym przystopować. Poznałam swojego klienta. Przekonałam się, że nie mogę tylko dawać za darmo, a sprzedaż to nic złego. Otrzymałam ogromną wiedzę, narzędzi, odwagi i wsparcia.

Magdalena Korbecka

Agencja rekrutacyjna

Program przerósł moje oczekiwania. Otrzymałam mnóstwo praktycznej wiedzy i wsparcia. Największą zaletą są ludzie – uczestnicy, prowadzący i organizatorzy. Każdy dzielił się wiedzą, wskazówkami, pomysłami i dostaliśmy szansę być w kontakcie również po programie.

Mateusz Cieślik

Nakołach

Duża dawka motywacji i powiększenie wiary w mój pomysł, co zawdzięczam prowadzącym, którzy ochoczo słuchali i podpowiadali na każdym etapie. WIEDZA – dobór ekspertów, dla których nie było trudnych pytań potrafiących tę wiedzę przekazywać.  

Bartłomiej Korelus

EduHub

Doświadczyłem networkingu, z którego chętnie korzystam, usystematyzowałem wiedzę. Poznałem wiele osób, które są w podobnej sytuacji jak moja oraz doświadczonych przedsiębiorców, którzy widząc potencjał w moim szalonym pomyśle, udostępnili swoją wiedzę i doświadczenie.

Oskar & Piotrek

Eduspace Tutoring Center

 Dowiedzieliśmy się, na czym skupić uwagę, dopracowaliśmy strukturę naszego planu, otrzymaliśmy nowe spojrzenie na nasze działania. Niezastąpioną wartością było również poznanie innych uczestników programu. Przyglądanie się ich postępom, dawało nam boost do działania. 

Patryk Adamczak

Be-Web

Czasami wykonanie jednego telefonu przez kogoś z programów YBP jest w stanie zaoszczędzić wiele nieprzespanych nocy, szukając rozwiązania na własną rękę. YBP dostarcza maksymalnie praktyczną wiedzę, która realnie przekłada się na prowadzony biznes. 

Piotr Przybylski

RedDrop

RedDrop to połączenie benefitu pracowniczego i programu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu. Z pewnością pomocne okazało się wsparcie Adriana Migoń, który mógł mi służyć rada w wielu kwestiach. Przydatny był również networking, w szczególności w świecie NGO.
Eleonora Burzyńska

dr Barbara

Spotkania z doświadczonymi businessmanami, jakie oferuje YBP, tworzą pomoc dosłownie skrojoną na miarę i potrzeby mojej firmy. Wiele warsztatów, które mieliśmy, okazało się momentem zwrotnym i było inspiracją do wprowadzenia lepszej zmiany w moją organizację.

Jakub Wrede

Cashy

Bardzo się rozwinęliśmy i stworzyliśmy podwaliny pod działającą spółkę. Paradoksalnie w trakcie programu czasami musieliśmy wykonać dwa kroki w tył. W konsekwencji pozwoliło nam to jednak przyspieszyć prace i lepiej dopracować nasz system. Dostaliśmy też mnóstwo wsparcia i pozytywnej energii od naszych mentorów.

Magdalena Baran

Windorp

Dzięki radom i warsztatom stworzyłam ostateczny produkt, który chcę rozwijać. Po warsztatach otrzymałam mentora, z którym możemy skupić się na moich potrzebach i rozwiązywać konkretne problemy

Szymon Żuławiński

Not cool coffee.

W trakcie jednego z warsztatów postanowiłem w czasie rzeczywistym zaimplementować omawiane rozwiązania. W kilka minut stworzyłem nowy produkt w sklepie, który przez następne tygodnie każdego dnia bił kolejny rekord sprzedaży. Wtedy zrozumiałem, że najważniejsze to bezpośrednio odpowiadać na potrzeby klienta.

Karolina Skrzypiec

Naturopata

Po udziale w programie aktywnie prowadzę swoją stronę Facebookową, jestem w trakcie rozmów i zlecania stworzenia strony internetowej, a także logo. Dzięki programowi jestem w stanie z mało szczegółowego pomysłu tworzyć teraz bardzo konkretne usługi.

Ania i Ola

Reformy

Do YES! zgłosiłyśmy się, żeby zdobyć wiedzę, która pozwoli nam przekonać się, że nasz pomysł na biznes jest dobry i warty realizacji. Dzięki pracy na warsztatach udało nam się rozwinąć projekt, sprawdzić, czy jest skalowalny i wypracować plan działań na najbliższe miesiące.

Anna Cicha

Baskin Face Therapy

Przed wzięciem udziału w projekcie miałam pomysł na biznes. Projekt Yes przygotował mnie do założenia działalności i zaplanowania dalszej ścieżki rozwoju dla mojej firmy. W niedalekiej przyszłości otworzę sklep internetowy i swoje własne miejsce wykonywania usług.

Karolina Kehl

Karolina Kehl Films

Zaczęłam prowadzić świadomą promocję, zmieniłam grupę docelową oraz zapoznałam się ze strefą finansową. Dla osób z mojej branży (filmowanie/ foto) program bardzo pomoże w rozbudowywaniu i rozwoju świadomej marki.

Magdalena Miernik

Lookreatywni

Program YBP pomógł mi wypracować jasną ścieżkę rozwoju Lookreatywni.pl, poznać moje mocne i słabe strony jako przedsiębiorcy i – co najistotniejsze – pozwolił mi uwierzyć, że jestem w stanie poradzić sobie na rynku pracy jako samodzielny przedsiębiorca.

Jakub Stefankiewicz

Realwelt

Od samego początku zwróciłem uwagę na bardzo wysoki poziom szkoleń oraz sens bezpośredniego zastosowania w życiu rad z kursów. Osoby prowadzące zajęcia to wieloletni praktycy, ich rady bezpośrednio przełożyły się na budowanie mojej marki, czego efekty obserwuję na bieżąco.

Mateusz Bereziewicz

NeuroGames Lab

Akceleracja WarsawBooster była dla nas drugą akceleracją w spółce, jednakże wniosła dużą wartość dodaną w postaci dodatkowego testowania naszych autorskich hipotez, wniosków z wywiadów pogłębionych z bankami i firmami ubezpieczeniowymi oraz rozmów z wieloma unikalnymi mentorami. Mogę ją polecić tym, którzy chcą prężnie rozwijać swój startup odporny na rynkową walidację.