fbpx

Start up'y

Poznaj opinie uczestników poprzednich edycji naszych programów akceleracyjnych i zainspiruj się do działania!

Daria Turowska-Makoś

Creativesoul Space

Zwiększyłam sprzedaż mojego Dziennika stresu i balansu, znalazłam partnerów biznesowych. To wszystko dało pewność w działaniu, ukierunkowanie, a do tego poznałam wspaniałych ludzi, którzy są dla mnie inspiracją i z radością wracam myślami do nich i do ich projektów. Te kontakty na pewno pozostaną na długo, a dobra energia i motywacja trwają we mnie i przypominają, że jak się robi to, co w duszy gra, to pojawiają się odpowiedni ludzie i projekty.

Kasia Rećko

Dietetyk

Otrzymałam możliwość wsparcia, z czego się niezmiernie cieszę i już doświadczam pierwszych efektów. Wymyśliłam, konkretne produkty, które chcę sprzedawać. Wiem, od czego zacząć, co kontynuować a z czym przystopować. Poznałam swojego klienta. Przekonałam się, że nie mogę tylko dawać za darmo, a sprzedaż to nic złego. Mam z kim się wymieniać doświadczeniami. Otrzymałam ogromną wiedzę, dużo narzędzi, znajomości, odwagi, wsparcia. Dziękuję za to!

Eleonora Burzyńska

dr Barbara

Spotkania z doświadczonymi businessmanami, jakie oferuje YBP, tworzą pomoc dosłownie skrojoną na miarę i potrzeby mojej firmy. Wiele warsztatów, które mieliśmy okazało się momentem zwrotnym i było inspiracją do wprowadzenia lepszej zmiany w moją organizację.

Jakub Lachowski

PLANTALUX

Projekt według firmy Planatlux Sp. z o.o. od razu wydawał się ciekawą inicjatywą. Zebrać w jedno miejsce tyle innowacyjnych firm/pomysłów i zapewnić im mentoring i chęć pomocy na najwyższym poziomie jest nieocenione.

Małgorzata Cykowska-Błasiak

Science Bio-tech

Na zakończenie projektu prezentuje się swój biznes przed inwestorami, którzy wybierają zwycięski projekt. Dzięki udziałowi w konkursie firma ScienceBioTech Sp. z o. o. wygrała fundusze, które pozwolą na inwestycje naukowe i dalszy rozwój firmy.

Kamil Adamczyk

Interclinic

Mentoring miał znaczący wpływ na jakość naszej pracy wewnątrz zespołu: pomógł we wzajemnym zrozumieniu, odpowiednim rozłożeniu odpowiedzialności. Projekty dają nam przy tym więcej satysfakcji i zabawy a nasz zespół jest lepiej zintegrowany.

Michał Gołkiewicz

Nutricus

Praca z mentorem pozwoliła mi profesjonalnie zaplanować sprzedaż naszych usług i zaprojektować nowe sposoby dotarcia do klientów. Pod okiem doświadczonego mentora skupiliśmy się na obszarach działań sprzedażowych i wybraliśmy te, które są najważniejsze i osiągają najlepszy efekt.