fbpx

Startup'y

Poznaj opinie uczestników poprzednich edycji naszych programów akceleracyjnych i zainspiruj się do działania!

Daria Turowska-Makoś

Creativesoul Space

Zwiększyłam sprzedaż mojego Dziennika stresu i balansu, znalazłam partnerów biznesowych. To wszystko dało pewność w działaniu, ukierunkowanie, a do tego poznałam wspaniałych ludzi, którzy są dla mnie inspiracją i z radością wracam myślami do nich i do ich projektów.

Kasia Rećko

Dietetyk

Wymyśliłam, konkretne produkty, które chcę sprzedawać. Wiem, od czego zacząć, co kontynuować a z czym przystopować. Poznałam swojego klienta. Przekonałam się, że nie mogę tylko dawać za darmo, a sprzedaż to nic złego. Otrzymałam ogromną wiedzę, narzędzi, odwagi i wsparcia.

Eleonora Burzyńska

dr Barbara

Spotkania z doświadczonymi businessmanami, jakie oferuje YBP, tworzą pomoc dosłownie skrojoną na miarę i potrzeby mojej firmy. Wiele warsztatów, które mieliśmy okazało się momentem zwrotnym i było inspiracją do wprowadzenia lepszej zmiany w moją organizację.

Jakub Lachowski

PLANTALUX

Projekt według firmy Planatlux Sp. z o.o. od razu wydawał się ciekawą inicjatywą. Zebrać w jedno miejsce tyle innowacyjnych firm/pomysłów i zapewnić im mentoring i chęć pomocy na najwyższym poziomie jest nieocenione.

Małgorzata Cykowska-Błasiak

Science Bio-tech

Na zakończenie projektu prezentuje się swój biznes przed inwestorami, którzy wybierają zwycięski projekt. Dzięki udziałowi w konkursie firma ScienceBioTech Sp. z o. o. wygrała fundusze, które pozwolą na inwestycje naukowe i dalszy rozwój firmy.

Kamil Adamczyk

Interclinic

Mentoring miał znaczący wpływ na jakość naszej pracy wewnątrz zespołu: pomógł we wzajemnym zrozumieniu, odpowiednim rozłożeniu odpowiedzialności. Projekty dają nam przy tym więcej satysfakcji i zabawy a nasz zespół jest lepiej zintegrowany.

Magdalena Baran

Windorp

Dzięki radom i warsztatom stworzyłam ostateczny produkt, który chcę rozwijać. Po warsztatach otrzymałam mentora, z którym możemy skupić się na moich potrzebach i rozwiązywać konkretne problemy

Szymon Żuławiński

Not cool coffee.

W trakcie jednego z warsztatów postanowiłem w czasie rzeczywistym zaimplementować omawiane rozwiązania. W kilka minut stworzyłem nowy produkt w sklepie, który przez następne tygodnie każdego dnia bił kolejny rekord sprzedaży. Wtedy zrozumiałem, że najważniejsze to bezpośrednio odpowiadać na potrzeby klienta.

Karolina Skrzypiec

Naturopata

Po udziale w programie aktywnie prowadzę swoją stronę Facebookową, jestem w trakcie rozmów i zlecania stworzenia strony internetowej, a także logo. Dzięki programowi jestem w stanie z mało szczegółowego pomysłu tworzyć teraz bardzo konkretne usługi.

Ania i Ola

Reformy

Do YES! zgłosiłyśmy się, żeby zdobyć wiedzę, która pozwoli nam przekonać się, że nasz pomysł na biznes jest dobry i warty realizacji. Dzięki pracy na warsztatach udało nam się rozwinąć projekt, sprawdzić, czy jest skalowalny i wypracować plan działań na najbliższe miesiące.

Michał Gołkiewicz

Nutricus

Praca z mentorem pozwoliła mi profesjonalnie zaplanować sprzedaż naszych usług i zaprojektować nowe sposoby dotarcia do klientów. Pod okiem doświadczonego mentora skupiliśmy się na obszarach działań sprzedażowych i wybraliśmy te, które są najważniejsze i osiągają najlepszy efekt.