fbpx

Start up'y

Poznaj opinie uczestników poprzednich edycji naszych programów akceleracyjnych i zainspiruj się do działania!

Eleonora Burzyńska

dr Barbara

Spotkania z doświadczonymi businessmanami, jakie oferuje YBP, tworzą pomoc dosłownie skrojoną na miarę i potrzeby mojej firmy. Wiele warsztatów, które mieliśmy okazało się momentem zwrotnym i było inspiracją do wprowadzenia lepszej zmiany w moją organizację.

Jakub Lachowski

PLANTALUX

Projekt według firmy Planatlux Sp. z o.o. od razu wydawał się ciekawą inicjatywą. Zebrać w jedno miejsce tyle innowacyjnych firm/pomysłów i zapewnić im mentoring i chęć pomocy na najwyższym poziomie jest nieocenione.

Małgorzata Cykowska-Błasiak

Science Bio-tech

Na zakończenie projektu prezentuje się swój biznes przed inwestorami, którzy wybierają zwycięski projekt. Dzięki udziałowi w konkursie firma ScienceBioTech Sp. z o. o. wygrała fundusze, które pozwolą na inwestycje naukowe i dalszy rozwój firmy.

Kamil Adamczyk

Interclinic

Mentoring miał znaczący wpływ na jakość naszej pracy wewnątrz zespołu: pomógł we wzajemnym zrozumieniu, odpowiednim rozłożeniu odpowiedzialności. Projekty dają nam przy tym więcej satysfakcji i zabawy a nasz zespół jest lepiej zintegrowany.

Michał Gołkiewicz

Nutricus

Praca z mentorem pozwoliła mi profesjonalnie zaplanować sprzedaż naszych usług i zaprojektować nowe sposoby dotarcia do klientów. Pod okiem doświadczonego mentora skupiliśmy się na obszarach działań sprzedażowych i wybraliśmy te, które są najważniejsze i osiągają najlepszy efekt.