fbpx

Program mentoringowy „Katalizator rozwoju firmy”, który realizowaliśmy razem z naszym partnerem, firmą Accenture Polska zakończył się sukcesem!

W wyniku programu 7 firm rozwinęło swoją działalność wraz z tym zostały stworzone 3 nowe miejsca pracy. Bardzo się cieszymy, ze projekt zakończył się takim sukcesem. Gratulujemy uczestnikom, którzy właśnie wypływają na szerokie wody własnego biznesu. Dzięki programowi powstały nowe marki i miejsca a pracy. W niektórych firmach trwają już ostanie spotkania mentoringowe.

Jak zgodnie przyznali uczestnicy, program spełnił ich oczekiwania. Dzięki jego elastyczności możliwe było dostosowanie charakteru i częstotliwości spotkań mentorskich do możliwości i potrzeb obydwu stron. W programie uczestnicy rozwijali kompetencje społeczne i biznesowe oraz wzmacniali swoje zdolności radzenia sobie z trudnościami podczas prowadzenia firmy. Program pomagał także w kształtowaniu pozytywnego nastawienia do zakładania firmy, uczył optymizmu biznesowego oraz współpracy.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, iż z sukcesem udało się zrealizować tak ważne przedsięwzięcie, jakim był Program Katalizator rozwoju firmy. Chcielibyśmy szczególnie podziękować Accenture Polska, z którą organizowaliśmy tegoroczna edycję programu.

Będziemy śledzić poczynania beneficjentów programu i gorąco im kibicować w rozwoju biznesu.

A już dziś zapraszamy do śledzenia rekrutacji do kolejnej edycji programu mentoringowego, rejestracja ruszy już niebawem!