fbpx

Warsztat dla młodych przedsiębiorców “Biznes zaczyna się w głowie” – Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2014

Youth Business Poland zaprasza na bezpłatny warsztat dla młodych przedsiębiorców – “Biznes zaczyna się w głowie”.

Warsztat organizowany jest w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Data i godzina warsztatu: 18 listopada 2014, godz. 9:00 – 17:00

Miejsce: Centrum Przedsiębiorczości Smolna, ul. Smolna 4, Warszawa

Zapisy: Zapraszamy do rejestracji na warsztaty przez portal Evenea

Celem warsztatu jest: uświadomienie uczestników i pokazania jak kolosalną rolę w prowadzeniu własnego biznesu odgrywa sposób myślenia. Często mamy chęci i zapał, ale nie wszystko wychodzi nam jak chcemy pomimo zaangażowania i ciężkiej pracy. Przyjrzymy się, co jest przyczyną takiej sytuacji jak ją zmienić I jak świadomie realizować swoje cele biznesowe, pomimo różnych przeciwności. Podczas warsztatu wielu z Was uświadomi sobie, co robi w sposób nieświadomy, aby biznes się nie udał. Ponadto po warsztatach doświadczycie i będziecie wiedzieć, że przedsiębiorczość to stan umysły, bez względu jaki rodzaj biznesu będziecie tworzyć. Jeżeli interesuje Was ten temat i uważacie, prawdziwy biznes zaczyna się głowie to serdecznie zapraszam

Piotr Benedyk

Podczas warsztatów uczestnicy:

  • uświadomią sobie swój sposób myślenia biznesowego,
  • zrozumieją mechanizmy, które wpływają na efektywność prowadzonego biznesu,
  • zdobędą determinacją i zobaczą skąd płynie motywacja do działania
  • zrozumieją, że czasami się nie chce i  to jest ok
  • nauczą się jak mentalnie radzić sobie z sytuacjami trudnymi (zniechęcenie, brak wiary w to co się robi itp)
  • zbudują silne poczucie wartości siebie i tego co robią,
  • nauczą się metody Action Plan –  czyli jak zaplanować swój sukces w biznesie,
  • uświadomią sobie jak sposób myślenia wpływa na środowisku w jakim „robię” biznes I odwrotnie,
  • zrozumieją mechanizm zmiany – „z etatu na przedsiębiorczość”, etapy, możliwości i zagrożenia.
  • będą dobrze się bawić w doskonałej rozwojowej atmosferze 🙂

Prowadzący warsztat:

Piotr Benedyk

benedykTrener, coach, mentor, psycholog.

Wszechstronny specjalista w zakresie kształcenia umiejętności miękkich.

Posiada międzynarodowy certyfikat coacha – International Coaching Community (ICC), certyfikat Extended Disc, CoachWise Essentials (ICF) oraz certyfikat Mentor CoachWise. Jest mentorem w organizacji wspierającej przedsiębiorców Youth Business Poland, która jest częścią The Prince’s Youth Business International. Organizacja ta wspiera rozwój przedsiębiorczości w 35 krajach. Jest właścicielem firmy szkoleniowo –  coachingowej benedyk.com.pl.

Posiada szerokie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu: przedsiębiorczości, efektywnej sprzedaży, profesjonalnej obsługi klienta, radzenie sobie z trudnymi sytuacjami w obsłudze klienta,  współpracy w zespole, kierowania zespołem, coachingu, prezentacji, negocjacji, rozwiązywania konfliktów, radzenia sobie ze stresem, asertywności, komunikacji, inteligencji emocjonalnej, budowania zespołu, motywowania, zarządzania zmianą.

Swoje doświadczenie biznesowe zdobywa od 15 lat. Pracował z wieloma klientami w różnych branżach jak: informatyka, bankowość, finanse, ubezpieczenia, motoryzacja, doradztwo, medycyna, nieruchomości, budownictwo, logistyka, przemysł paliwowy i gazowy, energetyka telekomunikacja, reklama, media, nieruchomości, specjalistyczne technologie.

Ukończył Uniwersytet Warszawski na Wydziale Psychologii oraz Akademię Muzyczną im F. Chopina w Warszawie. Od  wielu lat współpracuje z Akademią Toyoty i Lexusa pełniąc rolę trenera oraz sędziego certyfikacyjnegosprzedawców i doradców serwisowych, gdzie szkoli i ocenia poziom sprzedaży i doradztwa. Jest twórcą metody 4 training, którą wprowadza i wykorzystuje podczas swojej pracy w wielu firmach handlowych.

Współpracuje z radiem TOK FM i RDC jako ekspert od umiejętności miękkich. Jest autorem wielu artykułów o tematyce psychologicznej w wielu pismach branżowych i specjalistycznych.

Ma 40 lat. W wolnych chwilach gra na waltorni, akordeonie, pianinie i gitarze.
Więcej informacji można otrzymać na stronie: www.benedyk.com.pl , referencje  w zakładce „Referencje biznesowe”.