fbpx

Poszukiwane: startupy pozytywnego wpływu, które chcą zmieniać świat!

Przyszłość należy do tych, którzy nie boją się wyzwań!
Właśnie dla takich przedsiębiorczych osób jest
Mazovian Startup.
W tym roku ruszyła już III edycja programu akceleracyjnego, który wspiera rozwój innowacyjnych i odpowiedzialnych społecznie startupów z terenu całego Mazowsza.

 

Jeżeli rozwijasz projekt biznesowy bez zarejestrowanej działalności gospodarczej lub prowadzisz startup, zarejestrowany na terenie województwa mazowieckiego nie dłużej niż 3 lata to masz szansę na zdobycie nagród finansowych o łącznej wartości 75 000 złotych!

Na zwycięzców programu czeka także wiele atrakcyjnych nagród od Partnerów programu.

Nie czekaj i aplikuj do 31 sierpnia 2022link

Mazowsze to region, gdzie kreatywność kwitnie, a liczba innowacyjnych projektów rośnie z roku na rok, dlatego Województwo Mazowieckie we współpracy z Youth Business Poland zapraszają do kolejnej edycji programu akceleracyjnego MAZOVIAN STARTUP, którego celem jest wsparcie pionierskich startupów w zweryfikowaniu ich modelu biznesowego oraz rozwoju i skalowaniu ich działalności.

 

Program skierowany jest do:

 • osób rozwijających projekty biznesowe bez zarejestrowanej działalności gospodarczej
 • firm i startupów, które posiadają zarejestrowaną działalność nie dłużej niż 3 lata
 • projektów, których zakres działalności wpisuje się w co najmniej jeden obszar Inteligentnej Specjalizacji Województwa Mazowieckiego:
  – Bezpieczna żywność (BEZY)
  – Wysoka jakość życia (WOJAŻ)
  – Inteligentne systemy w przemyśle i infrastrukturze (INSPI)
  – Nowoczesny ekosystem biznesowy (NEKO)

Aktywizm społeczny i biznes idą na Mazowszu w parze!

Działania wspierające przedsiębiorczość społeczną mają szczególny sens, ponieważ łączą w sobie rozwój firmy i kwestie biznesowe z pozytywnym wpływem na środowisko i nasze życie.
Świat się zmienia i trzeba nam coraz więcej odpowiedzialnych biznesów, które dobroczynnie wpływają na swoją społeczność. 

Województwo Mazowieckie mocno wspiera wszelkie inicjatywy, które pozytywnie oddziałują na świat. 

Jeżeli Twój startup pozytywnie wspiera zrównoważony rozwój regionu lub ma korzystny wpływ na poprawę jakości życia jego mieszkańców, to program akceleracyjny Mazovian Startup jest dla Ciebie!

 

Poznaj zwycięzców poprzedniej edycji Mazovian Startup

O nieocenionej wartości wsparcia merytorycznego przekonali się twórcy pysznych jadalnych naczyń – BreadPack. Dla Eugeniusza Adintsov, CEO BreadPack, udział w programie był niesamowitym czasem, który pomógł mu uporządkować wiele tematów biznesowych i odpowiednio je usystematyzować. “To, co jest najważniejsze, to nie wygrana, ale sam udział w programie, który daje niesamowitą energię i wiedzę umożliwiającą przemianę małego lokalnego startupu w międzynarodową dużą firm”. 

Według współzałożycielki pierwszego na świecie wirtualnego, inteligentnego asystenta – The Compass, nawigującego osoby z dysfunkcją wzroku, seniorów, czy turystów, wewnątrz obiektów użyteczności publicznej – Magdaleny Wawrzyniak z Associated Apps – program Mazovian Startup jest niezwykle merytoryczny, wartościowy. “Networking umożliwił nam poznanie wiele ciekawych osób i umożliwił rozpoczęcie rozmów z funduszami inwestycyjnymi, co jest dla nas, bardzo istotne. Warto aplikować, ponieważ można poznać ciekawych ludzi, którzy mogą nam otworzyć wiele drzwi. Dodatkowo poszerzamy wiedzę, możemy pozyskać nowych klientów, rozwijać się, a dodatkowo zgarnąć jakieś nagrody”.

Tu możesz poznać opinie startupów z poprzedniej edycji Mazovian Startup!link

 

Masz czas do 31 sierpnia!

Udział w programie to jedyna w swoim rodzaju szansa na nawiązanie cennych kontaktów branżowych i ułatwiony dostęp do inwestorów oraz partnerów korporacyjnych i biznesowych.
Zaufanie innych przedsiębiorców to waluta, której wartość nigdy nie spadnie, więc zachęcamy do udziału w programie: jeśli stawiasz na innowacyjność, Mazowsze stawia na Ciebie!

Dołącz do grona 30 innowacyjnych i odpowiedzialnych społecznie mazowieckich startupów i weź udział w rekrutacji, która otwarta jest do 31 sierpnia br

Tylko jedno kliknięcie dzieli Cię od akceleracyjnej przygody.
Zgłoś się już teraz wypełniając formularz online

 

Organizatorem jest Województwo Mazowieckie, a realizatorem Youth Business Poland
Partnerami strategicznymi programu są: Rohlig Suus Logistics, Fundacja Kronenberga Citi Handlowy, Carrefour
Partnerzy merytoryczni: PwC Polska, Stepwise,
foodtech.ac, Startup HUB Poland, CIC Warsaw
Community parters: CobinAngels, AgriTech Hub, KnowledgeHub Fund, Simpact VC, Energy Research Capital ERC, Fundusz Kapitałowych Inwestycji Społecznych
Partnerzy regionalni: Płocki Park Przemysłowo – Technologiczny S.A., Izba Przemysłowo-Handlowa Ziemi Radomskiej, UTH w Radomiu, Mazowiecka Uczelnia Publiczna w Płocku
Partnerzy programu: Miasto Stołeczne Warszawa, Centrum Przedsiębiorczości Smolna, HubHub, Uczelnia Łazarskiego
Patronat medialny: Mam Startup, Wirtualna Polska