fbpx

BIZNES TRANSFORMATOR 4.0. – warsztat Transformacja tradycyjnego biznesu

Poznaj skuteczne techniki sprzedaży, które pozwolą Ci zwiększyć dochód oraz efektywnie rozwijać firmę!

 

Waz z Województwem Mazowieckim zapraszamy na ostatnie spotkanie w ramach cykl:

BIZNES TRANSFORMATOR 4.0.
warsztat Transformacja tradycyjnego biznesu
27 października (czwartek), godz.: 10:00 – 13:00
HubHub Nowogrodzka Square, II piętro, al. Jerozolimskie 93.

Dowiedz się więcej

 

Zapowiada się wyjątkowe wydarzenie, gdzie będzie okazja do wysłuchania:

  • Michała Gołkiewicza – współzałożyciela kliniki dietetycznej Nutricus i współtwórcy oraz CEO Sundose – pierwszego w Europie zindywidualizowanego suplementu diety. W ostatniej rundzie pozyskał 6 mln dolarów dofinansowania. Zdobywca prestiżowych nagród i wyróżnień, m.in. za skuteczne i innowacyjne kampanie marketingowe marki;
  • Tomasza Szczęsnego – założyciela 4 innowacyjnych firm. Trener Strategii Błękitnego Oceanu (INSEAD, Francja). Członek kapituły sędziowskiej Polish National Sales Awards. Uczestnik World Business Forum (Nowy Jork) . Autor książki Strategia 2w1, w której przedstawia narzędzia, jakich należy używać przy kreowaniu własnego sukcesu za pomocą ustanowienia strategii.

Swoją wiedzą z zakresu innowacji i doświadczeniem podzieli się również CEO Youth Business Poland Adrian Migońmentor i doradca startupów oraz ekspert z zakresu przedsiębiorczości, który będzie moderował spotkanie.

 

Podczas spotkania dowiesz się, jak:

  • wygląda proces budowania strategii sprzedaży, jak tworzyć lejki sprzedażowe oraz szybko i zwinnie weryfikować efektywność danych kanałów sprzedaży,
  • zaplanować komunikację i działania marketingowe w odniesieniu do konkretnych kanałów sprzedaży i walidować ich skuteczność w zależności od grupy klientów
  • zbudować strategię sprzedaży 2w1
  • inni przedsiębiorcy wdrażają innowacje w swoich firmach oraz będziesz mógł/mogła wymienić się z nimi wiedzą, doświadczeniem i kontaktami.

 

W drugiej części spotkania przygotowaliśmy dla Ciebie warsztat, który poprowadzi Tomasz Szczęsny.
Podczas niego dowiesz się, m.in. jak wdrażać innowacje w firmach oraz wprowadzać na rynek nowe rozwiązania, Dodatkowo otrzymasz wskazówki, które pomogą Ci budować wielowymiarowe strategie sprzedaży, dostosowane do różnych grup klientów oraz dowiesz się, jakie są efektywne narzędzia i metody służące budowaniu procesów sprzedażowych w firmie.

 

Zapewniamy również przestrzeń do swobodnych rozmów i wymiany doświadczeń podczas networkingu w swobodnej, luźnej rozmowie.

 

Dołącz do spotkania już DZIŚ!
Udział jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja online
Liczba miejsc jest ograniczona!

Zapisz się online.