fbpx

Żabka, Foodsi, Roślinnym Qurczakiem, Venture Capital☞ warsztat Transformacja branży spożywczej

Już 13 października (czwartek) odbędzie się kolejne spotkanie w ramach cyklu Biznes Transformator 4.0.
Youth Business Poland wraz z Województwem Mazowieckim zaprasza przedsiębiorców i praktyków biznesu na spotkanie, które odbędzie się w HubHub Nowogrodzka Square II piętro, al. Jerozolimskie 93 w Warszawie. 

 

Na najbliższe spotkanie zostali zaproszeni przedstawiciele sieci Żabka oraz startupy, które odniosły ogromny sukces na rynku: Foodsi i Apollo Roślinny Qurczak, a także eksperci z branży FMCG oraz Venture Capital.

Więcej informacji na stronie.

 

Zapowiada się wyjątkowe wydarzenie, w którym wezmą udział:

  • Mateusza Kowalczyk – CEO Foodsi, startupu, którego celem jest ograniczenie marnowania żywności. Foodsi pozyskało 6 mln zł w rundzie finansowania oraz znalazło się na liście „10 Rookies of the year”, czyli najbardziej obiecujących startupów,
  • Igę Czubak – założycielkę Apollo, której rośliny Qrczak z przytupem wszedł na półki największych Polskich sklepów oraz obiegł już cały świat! 
  • Mikołaja Szyca – Acceleration Specialist w Żabka Polska, reprezentant jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce, z której usług korzysta dziennie blisko 3 mln klientów,
  • Monikę Borowiecką, która obecnie rozwija fundusz Tangent Line Ventures, a przez 17 lat pracowała w korporacji Mars.

Swoją wiedzą z zakresu innowacji i doświadczeniem podzieli się również CEO Youth Business Poland Adrian Migońmentor i doradca startupów oraz ekspert z zakresu przedsiębiorczości, który będzie moderował spotkanie.

 

Przyjdź i dowiedz się:

  • jak przekonać dużych graczy i liderów rynku do współpracy z mniejszymi podmiotami
  • jakie lekcje musi odrobić startup, zanim zgłosi się do większych podmiotów z proponowanym rozwiązaniem
  • jak wygląda proces budowania relacji biznesowych
  • w jaki sposób pozyskać rzetelne dane nt. Twojej grupy docelowej, klientów i konkurenci, a następnie zaprezentować je przed inwestorami oraz partnerami biznesowymi
  • jakie czynniki wpływają na chęć nawiązania relacji między dużymi podmiotami i startupami.

 

W drugiej części spotkania przygotowaliśmy dla Ciebie mini warsztat, który poprowadzi Monika Borowiecka.
Podczas niego dowiesz się, w jaki sposób dokonać analizy biznesowej i potencjału swojego rozwiązania oraz zrozumieć i zastosować trendy na rynku, a także poznasz narzędzia służące rzetelnej weryfikacji założeń biznesowych.

Zapewniamy również przestrzeń do swobodnych rozmów i wymiany doświadczeń podczas networkingu w swobodnej, luźnej rozmowie.

 

Dołącz do spotkania już DZIŚ!

Udział jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja online

Liczba miejsc jest ograniczona.