fbpx

Uczestniczka programu YES stworzyła autorski program modelowania i odmładzania twarzy “Baskin face Therapy”

Zabiegi odmładzające tkanki to takie, które działają regenerująco, poprzez stymulację autoodmładzania – działają pobudzająco na komórki i w konsekwencji wpływają na odmłodzenie wielu struktur twarzy – nie tylko skóry, ale także tkanek podskórnych.

 

Anna Cicha to uczestniczka pierwszej edycji programu YES, która z wykształcenia jest magistrem fizjoterapii. Opracowałam autorski program modelowania i odmładzania twarzy: Baskin face Therapy.
Zapraszamy do krótkiej rozmowy z Anią, aby dowiedzieć się więcej o tej wyjątkowej metodzie oraz poznać jej opinie o uczestnictwie w programie YES! – Young Entrepreneurs Succeed!

 

Opisz krótko, na czym polega Twój autorski program.

Baskin face Therapy to odmładzający manualny zabieg, terapia leczniczo – estetyczna, która działa dwutorowo. Łączę metodykę związaną z terapią manualną twarzoczaszki, uzupełniając ją o poznane techniki liftingujące oraz nowe, które wypracowuje poprzez praktykę. Prowadzę również szkolenia z masażów twarzy.

 

Jaka była Twoja sytuacja przed przystąpieniem do programu? 

Posiadałam dyplom ukończenia szkoły, wypracowałam praktykę dot. odmładzania i zaznajomienia z masażami twarzy. Jednak, miałam dużą trudność z wystartowaniem z firmą od strony organizacyjnej i formalnoprawnej. Nie wiedziałam jak powinna wyglądać moja strona internetowa, oferta, do jakiej grupy docelowej kieruję usługę oraz jak prowadzić social media

 

Jakie są według Ciebie główne korzyści z przystąpienia do programu? Co najważniejszego wyniosłaś? Czy poleciłabyś program innym osobom?

Założyłam własną działalność, mam swoją stronę internetową, jestem przygotowana do prowadzenia biznesu. Z dużym sukcesem, podejmuję współpracę z gabinetami, klinikami, gdzie świadczę swoje usługi. Zaufałam sobie, wiem jakie są moje potrzeby i śmiało realizuje swoje cele. Z wielkim przekonaniem, dedykuję projekt osobom, które nie wiedzą nic o prowadzeniu biznesu. Projekt „Yes” oferuje szkolenia wielomodułowe, które są perełkami wiedzy dla przyszłego przedsiębiorcy. Do tego również, mogłam liczyć na wsparcie przypisanego indywidualnie mentora – ważna postać, która prowadzi za rękę krok po kroku w celu osiągnięcia sukcesu i pewności, że jest się na dobrej drodze. 

 

Jakie są Twoje plany na przyszłość związane z biznesem?

Niestety, pandemia pokrzyżowała trochę moje plany. Jednym z moich celów jest otworzenie własnego przyjaznego miejsca, w którym ugoszczę świadome osoby chcące korzystać z naturalnych metod poprawiających urodę i wspierających zdrowie.

 

Czy wydarzyło się coś podczas warsztatów, co było dla Ciebie i Twojej działalności przełomowe?

Tak, poznałam Panią Julitę, która odczarowała moją osobę. Była zawsze dostępna, w każdej sytuacji, również wtedy, gdy wątpiłam w swoje możliwości, pomysły. Dodawała mi niesamowitej siły i wsparcia. Do dziś o mojej mentorce myślę z niezwykłym sentymentem. Gdyby nie jej wsparcie, pewnie dalej miałabym w sobie „stare strachy”, które podszeptywały „to się nie uda” i nie byłabym tu gdzie teraz, dumna z siebie. 

 

 

A jeśli chcielibyście skorzystać z usług Ani i poznać manualne metody odmładzania, regeneracji, wspierania kondycji zdrowia oraz przywracania równowagi wewnętrznej to zapraszamy do BASKIN, gdzie możecie umówić się na wizytę.