fbpx

Poznaj Innowacyjne startupy w „Startuj z Mazowsza” – zapraszamy na konferencje

Zapraszamy  na Konferencję Podsumowującą Konkurs dla innowacyjnych startupów „Startuj z Mazowsza”, która odbędzie się 18 września o 12:00 w Centrum Kreatywności Targowa.  

Podczas finału będzie można  poznać innowacyjne startupy, które otrzymają nagrody o łącznej wysokości 60 000 złtygodniowy wyjazd na akcelerację do Nevady oraz nagrody partnerów. Będzie też można wysłuchać inspirującej prelekcji Grega Albrechta – znanego multiprzedsiębiorcy, inwestora, mentora i trenera biznesowego. Po wręczeniu nagród zapraszamy na wystąpienie wybitnego muzyka – Bogdana Kierejszy, a także na poczęstunek i networking w inspirującym środowisku.

Wydarzenie jest okazją do poznania organizatorów, startupów, partnerów i inwestorów zainteresowanych rozwojem prezentowanych rozwiązań biznesowych.

“Startuj z Mazowsza” to konkurs organizowany przez Samorząd Województwa Mazowieckiego adresowany do startupów z Mazowsza i mający na celu wsparcie mazowieckiego ekosystemu startupów. Tegoroczna konferencja jest podsumowaniem drugiej już edycji konkursu, do którego mogły zgłaszać się młode firmy, działające na terenie województwa mazowieckiego mogące pochwalić się innowacyjnymi rozwiązaniami, produktami bądź usługami.

Partnerami Konkursu są: Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet, Orange Polska S.A., Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny, Uniwersytet Warszawski Wydział Zarządzania, Startup Academy, Politechnika Warszawska, Miasto st. Warszawa, Stan Nevada – Region Partnerski

Prosimy o rejestrację za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego TUTAJ

Więcej informacji o konkursie „Startuj z Mazowsza” na: stronie

Agenda

11:30-12:00

Rejestracja gości

12:00-12:05

Powitanie gości i rozpoczęcie konferencji

12:05-12:15

Przemówienie – Adam Struzik – Marszałek Województwa Mazowieckiego

12:15-12:25

Podsumowanie konkursu – Adrian Migoń – Przewodniczący Komisji Oceniającej

12:25-12:45

Power Speech – Greg Albrecht – Gość Specjalny

12:45-13:30

Wręczenie nagród i prezentacje laureatów

13:30-14:00

Koncert Bogdan Kierejsza

14:00-14:45

Poczęstunek i networking

14:45

Zakończenie