fbpx

Kompas Przedsiębiorczości – 02.09.2014 „Design Thinking”

Najbliższe szkolenie już we wtorek 02.09.2014 w godz. 09:00 – 17:00 w Centrum Przedsiębiorczości Smolna w Warszawie.

 

Temat: „Design Thinking”

 

Rejestracja na szkolenie na Evenea – designthinkingybp.evenea.pl

 

W tym szaleństwie jest metoda, czyli design thinking dla przedsiębiorczych.

Jak lepiej zrozumieć potencjalnych użytkowników? Jak zidentyfikować ich istotną potrzebę? Jak upewnić się, że nowy produkt bądź usługa będzie kupowana? Jak dowiedzieć się, co tak naprawdę „działa”? I jak to wszystko zrobić… przy skromnym budżecie?!

Produkty Apple’a, usługi Google’a, czy skuteczne programy społeczne zachęcające do zmiany zachowań – powstają w oparciu o „myślenie projektowe”, czyli design thinking. W czasie jednodniowego szkolenia zachęcimy Was do spojrzenia na świat oczami projektantów. Ich głównym zadaniem jest rozwiązywanie problemów i tworzenie produktów, których klienci pragną. Jeśli tak również rozumiesz swoje zadanie – weź udział w dynamicznych i angażujących warsztatach. Będzie to okazja do przetestowania na własnej skórze narzędzi design thinking. Skupimy się na sztuce zadawania pytań, budowaniu prototypów i metodach zbierania informacji zwrotnej, które mogą Wam pomóc w zrozumieniu potrzeb klientów i rozwinięciu swojego biznesu.
KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ?

Osoby w wieku 18-35 lat, które:

  • Planują założyć własną firmę, w tym osoby bezrobotne
  • Prowadzą własną działalność gospodarczą nie dłużej niż trzy lata

 

Warsztat jest za darmo! Jesteśmy Fundacją wspierającą młodych, aktywnych ludzi, chcemy więc oferować szkolenia jak największej liczbie osób. Zachęcamy natomiast do uiszczenia darowizny na rzecz Fundacji zgodnie z zasadą pay what you feel. Oznacza to przekazanie dobrowolnego datku, zgodnie z własnymi odczuciami bądź poczuciem satysfakcji z udziału w szkoleniu, przed lub po udziale w szkoleniu. Nasza działalność jest możliwa dzięki darowiznom i dofinansowaniom, dzięki którym możemy rozwijać się i wspierać kolejne osoby w ich drodze do przedsiębiorczości.

Dane do przelewu:

Fundacja Inkubator Technologiczny
ul. Miedziana 11/4, 00-835 Warszawa
NIP. 7010048621
KONTO – 92 1090 1883 0000 0001 1721 1288

 

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu:+48 (22) 646 22 89 bądź adresem e-mail: biuro@ybp.org.pl.