fbpx

Polish-Ukrainian Business Bridge – trenuj przedsiębiorczość!

Business Bridge to maraton rozwoju przedsiębiorczości wspierający osoby z Ukrainy, które przybyły do Polski w wyniku wojny. Program zawiera cykl warsztatów organizowanych w formule hybrydowej, podczas których uczestnicy rozwiną swoje kompetencje biznesowe, nawiążą nowe kontakty i zyskają wiedzę dotyczącą prowadzenia i rozwoju biznesu w Polsce.

Kto może zostać uczestnikiem?
Do 28 lutego przyjmowane są zgłoszenia uczestników do programu. Zgłoś się jeśli:

  • pochodzisz z Ukrainy, ale przyjechałeś/aś do Polski w wyniku wojny,
  • poszukujesz możliwości rozwoju swojego biznesu w Polsce,
  • chcesz poznać metody rozwiązywania problemów biznesowych krok po kroku,
  • poszukujesz możliwości do networkingu i rozwoju współpracy międzykulturowej pomiędzy Polską a Ukrainą,
  • zależy Ci na rozwoju swojej przedsiębiorczości i poznaniu realiów prowadzenia biznesu w Polsce

Sprawdź szczegóły i zgłoś się do 28 lutego przez FORMULARZ REKRUTACYJNY

Cykl wydarzeń przewiduje 3 spotkania stacjonarne na żywo w Warszawie oraz 2 sesje online. Warsztaty rozpoczną się 9 marca i potrwają do 17 marca – tego dnia całość programu zostanie podsumowana w formie finału, który odbędzie się na żywo, na terenie Warszawy.

Program rozwoju przedsiębiorczości Business Bridge został zaprojektowany w oparciu o zwinne metody zarządzania. Podczas warsztatów uczestnicy rozwiną kompetencje z zakresu współpracy w zespole, kooperacji oraz rozwiązywania problemów biznesowych w oparciu o potrzeby rynku i konsumenta. Ważnym elementem programu będzie networking, czyli nawiązanie nowych kontaktów przez osoby zgromadzone wokół Business Bridge – uczestników, mentorów, sponsorów czy partnerów.

———————————————————–

Program Business Bridge jest współorganizowany przez 3 organizacje (European Bank for Reconstruction and Development, Youth Business Poland, Youth Business International) oraz zaopiekowany merytorycznie przez ekspertów z zakresu prowadzenia programów rozwojowych w biznesie, design sprintów, hackathonów i metodologii Design Thinking z Generatora Pomysłów.

Dowiedz się więcej na www.bridge.ybp.org.pl