fbpx

Kto zostanie najlepszym startupem fintechowym w Polsce? – gala finałowa Demo Day #WARSAW_ booster’18

Już 19 października poznamy najlepsze startupy fintechowe w Polsce. To właśnie, wtedy odbędzie się gala finałowa programu akceleracyjnego #WARSAW booster’18, podczas której zostanie wyłonionych 6 zwycięzców konkursu w dwóch grupach: „preseed” i „seed”. Startupy zawalczą o nagrody pieniężne o łącznej wartości 100 000 zł. Przestrzeń Giełdy Papierów Wartościowych stanie się miejscem wymiany myśli i prezentacji innowacyjnych rozwiązań branżowych.

 

Gala finałowa to szansa dla startupów na zaprezentowanie swoich pomysłów przed komisją konkursową w składzie której pojawią się m.in. dyrektorzy i przedstawiciele zarządów czołowych firm  sektora branży finansowej i ubezpieczeniowej.

 

O nagrody o łącznej wartości 100 000 zł zawalczy 22 finalistów. Do finału w grupie pre-seed zakwalifikowały się firmy: Bestrento, Insbid, JoyWork, GameHR, Recrowd, Zettagene, Aimly, cashy.pl, Ubix, MyPocket oraz TuPrawnik.pl. Z kolei o zwycięstwo w grupie seed zawalczą: BillTech, bNesis, CapitalLab, FinSafe, Rentier, Scanye, TensortFlight, VivaDrive, xchanger, metis.finance oraz ZweryfikujFirmę.pl.

 

#WARSAW booster’ 18 to miejski program akceleracyjny dedykowany startupom z branży fintech i insurtech. Program to szansa dla innowacyjnych startupów do wzięcia udziału w intensywnej akceleracji swojego biznesu. Do programu zaproszono 30 mentorów i przedstawicieli 12 partnerów biznesowych, pod okiem których uczestnicy odbyli 600 godzin mentoringu i doradztwa biznesowego. Wśród partnerów znaleźli się przedstawiciele takich firm jak: J.P.Morgan, Nationale Nederlanden, Citi Handlowy, BGŻ BNP Paribas, Google Developers, Microsoft, Hogan Lovells, EFL, DATA Ventures, Experior Venture Fund, Microfinance Center, Vivus.pl.

 

Patronat nad programem objęło także Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Giełda Papierów Wartościowych. Organizatorem programu finansowanego przez m.st. Warszawa jest Youth Business Poland.