fbpx

Już niedługo kolejna edycja seminariów „Dzień Dobry Biznes”!

Jesień to intensywny okres dla osób, które poszukują interesujących konferencji, warsztatów, albo seminariów. Jest to też najlepszy moment na szukanie inspiracji do ciekawych wdrożeń, czy nawiązania relacji z  potencjalnymi partnerami biznesowymi. Może właśnie seminaria z cyklu „Dzień Dobry Biznes” organizowane przez Bank Gospodarstwa Krajowego zmienią Wasze spojrzenie na biznes?

 

W najbliższym czasie znów będzie można uczestniczyć w 6 inspirujących konferencjach organizowanych przez Uczelnie Wyższe w całej Polsce we wsparciu BGK i Youth Business Poland. Podczas spotkań uczestnicy poznają liderów biznesu, doświadczonych przedsiębiorców, którzy podzielą się wiedzą jak prowadzić własną firmę.

 

Poprzednia edycja skupiła znamienitych prelegentów. Wystąpili m.in.:

 

Ponad 1500 studentów i absolwentów uczestniczyło w 10 seminariach w 2017 i 2018 roku. Uczestnicy nie tylko poznali doświadczonych praktyków biznesu, czy uzyskali informacje o możliwościach finansowania własnego biznesu, ale też uczestniczyli w bezpłatnych warsztatach, których celem była pomoc w rozwoju pomysłu na biznes.

 

Organizatorzy: Bank Gospodarstwa Krajowego,  Youth Business Poland (od 2017 roku), Uczelnie Wyższe w całej Polsce.