fbpx

Godlewska Anna

Ekspert w zakresie budowania skutecznych zespołów, rozwijania kompetencji managerskich i wzmacniania komunikacji w organizacji. Wyróżnia ją doświadczenie biznesowe oraz elastyczne dopasowywanie się do różnorodnych osobowości oraz spójność w działaniu. Autorka progemru rozwojowego dla zespołów „Moc Efektywnego Zespołu”.

Wspiera zespoły w budowaniu ich skuteczności i efektywnej współpracy, poprzez zwiększenie zaufania i otwartości. Wnosi w miejsce chaosu, organizację i plan.

Jest praktykiem biznesu, który potrafi przełożyć wiedzę i umiejętności na skuteczne działania.
Od 10 lat wspiera menadżerów i działy HR we wdrażaniu zmian, w rozwoju postaw proaktywnego podejścia w działaniu. Wdraża w firmach zarządzanie przez wartości.

Absolwentka Szkoły Zarządzania Trenerów MATRIK wg. metodologii NVQ (NaUonal VocaUonal QualificaUons), Szkoły Coachów „The Art & Science of Coaching” w Erickson College InternaUonal. Swoją pracę opiera na zaufaniu, szacunku i pełnej poufności. Jest osobą pełną entuzjazmu i zaangażowania, która zaraża swoje otoczenie pozytywną energią i jednocześnie otwiera nowe perspektywy działania.
Właścicielka marki annagodlewska.pl

Jako mentor
Mogę wesprzeć Cię w określeniu dalszych kroków działania w związku z prowadzeniem firmy czy zespołu. Pomogę wybrać najkorzystniejszą drogę w dotarciu do celu. Dzieląc się wieloletnim doświadczeniem oraz wiedzą pomogę ruszyć z miejsca i działać z energią, entuzjazmem i wiarą, że to co sobie wymyślisz zrealizujesz.
Prywatnie
Uwielbiam być w ruchu, więc praktykuję jogę, jeżdżę na rolkach, biegam i jeżdżę na rowerze. Uwielbiam przebywanie w natrze, więc las i zieleń towarzyszą mi codziennie. Aktywnie dbam o swój wewnętrzny rozwój i praktykuję codzienne, wczesne wstawanie. 5.00 godzina to doskonały czas na rozruch i zadbanie o siebie.