fbpx

Zuba Mateusz

Retail manager z ponad 15-letnim doświadczeniem w sprzedaży. Zdobywał swoje umiejętności pracując w firmach CDRL S.A jako Kierownik Operacyjny oraz Marketing Investment Group S.A jako Kierownik Sprzedaży Detalicznej. Wyróżnia się przede wszystkim w tworzeniu strategii omnichannel, zarządzaniu zespołami, tworzeniu i optymalizacji procesów sprzedażowych, a także w tworzeniu i wdrażaniu struktury opartej na osiąganie określonych celów. Jest również ekspertem w analizie wskaźników KPI ,tworzeniu budżetów i optymalizacji systemów sprzedaży. Jego działania skupiają się na osiąganiu wyników biznesowych oraz budowaniu pozytywnego wizerunku marki. Jest również znany z umiejętności prowadzenia skutecznych szkoleń ze sprzedaży oraz doskonałego planowania i organizacji pracy (GTD), zarówno własnej, jak i innych. Rozwija się w stylu zarządzania jakim jest servant leadership.
Prywatnie:
Pracuję nad ciałem i umysłem, aby mieć maksymalną ilość energii każdego dnia: uprawiam sport, medytuję i staram się znaleźć odpowiednią suplementację do wsparcia mojego organizmu. Obecnie biohacking to obszar, który szczególnie mnie interesuje, dlatego od pewnego czasu edukuję się w tej dziedzinie i wprowadzam nowe nawyki do codziennej rutyny.
Najważniejszym celem w moim życiu jest obecnie pomaganie innym. To moje poczucie misji, które już tkwiło we mnie od kilku lat i które teraz chcę rozwijać.