fbpx

Mazur Włodzimierz

Posiada kilkadziesiąt lat doświadczenia zawodowego. Swoją karierę zawodową zaczynał od własnej firmy handlowej, aby po 7 latach jej istnienia zacząć pracować w sprzedaży ubezpieczeń życiowych, jako agent, menager, Dyrektor Oddziału, Dyrektor Regionalny. Nadal pracuje w ubezpieczeniach (od 18 lat) jednocześnie będąc wykładowcą w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu. Jako agent, menager, Dyrektor zawsze plasował się na czołowych miejscach w rankingach.
Moje osobiste doświadczenia wiążą się od samodzielnej własnej organizacji pracy do tworzenia zespołów ludzkich, od małych kilku osobowych grup do zespołów 600 osobowych, od szukania szans do wdrażania z sukcesem nowych produktów i rozwiązań z obszaru zarządzania.

Jako Mentor
Wyszkoliłem wielu bardzo dobrych Agentów, Menagerów. Zrekrutowałem, wdrożyłem i wyszkoliłem wielu Dyrektorów Oddziałów, a także już kilku Dyr. Regionalnych, osiągających sukcesy krajowe. Posiadam doświadczenie zarządzania sprzedażą małych i dużych grup sprzedażowych.
W mentoringu ważna jest dla mnie współpraca, szczerość i otwartość w rozmowie, kierowanie się zasadami, postawa. Zdecydowałem się zostać mentorem bo lubię i chcę pomagać, rozwijać innych, wspierać podpowiedziami, dzielić się doświadczeniem, mieć wielu mądrych przyjaciół wokół siebie.
Nie boję się żadnych wyzwań w życiu, a jedynie to co nas ogranicza to my sami.

Prywatnie
Uczęszczam (3-4 razy w tygodniu) na siłownię, a w wolnej chwili lubię majsterkować na działce. Mój system wartości to Bóg, rodzina, praca. Lubię spotykać i pracować z ludźmi mądrymi, inteligentnymi i otwartymi.