fbpx

Buraczyński Witold

Praktyk biznesu, doradca biznesowy i manager z 13-letnim doświadczeniem. Zarządzał projektami inwestycyjnymi oraz przedsiębiorstwami o różnej skali działalności oraz strukturach organizacyjnych. Swoje doświadczenia zdobył m.in. zarządzając procesami zakupowymi komponentów dla fabryki LG Electronics, organizując i koordynując prace budowlane oraz zarządzając nowopowstałą fabryką styropianów i odlewów aluminiowych. Współpracował w tworzeniu planów projektu urbanistycznego Nowego Centrum Łodzi oraz organizował, a następnie zarządzał działem operacyjno-finansowym w oddziale IKEA Łódź.
Zdobyte doświadczenie wykorzystuje prowadząc procesy doradcze, indywidualne i grupowe dla liderów i decydentów polskich i zagranicznych firm. W swojej pracy doradczej wykorzystuje podejście eklektyczne, łącząc elementy coachingu i mentoringu z twardymi narzędziami wykorzystywanymi w zarządzaniu. Prowadzone przez niego warsztaty i procesy doradcze cechuje nieszablonowe podejście w rozwiązywaniu konkretnych problemów biznesowych czy dylematów managerskich. Jest Prezesem Zarządu Fundacji Klaster Ekonomii Społecznej oraz Aniołem Ekonomii Społecznej, aktywnie wpływając na jej kształt i kierunki rozwoju na polskim rynku.

Jako Mentor
Anioł Ekonomii Społecznej – uruchamianie spółdzielni socjalnych
Mentor – uruchamianie mikroprzedsiebiorstw

Prywatnie
Prywatnie rozwijam się w obszarze fotografii społecznej, podróżniczej, krajobrazowej oraz aktu. W każdej wolnej chwili łapię aparat i szukam tematów do uwiecznienia. Prowadzę blok ze zdjęciami witoldzikb.flog.pl oraz przygotowuję się do sprzedaży zdjęć do wnętrz.