fbpx

Wojtasiak Tomasz

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie na stanowiskach menadżerskich w sprzedaży, budowaniu dystrybucji oraz zarządzaniu działem handlowym w branży FMCG. Praktyka zawodowa związana jest głównie z zarządzaniem sprzedażą. Współpracował m.in z firmami: KAMIS, ZT. KRUSZWICA, PZ CUSSONS, DELKO.
Ukończył studia podyplomowe z zakresu Zarządzania i Marketingu, Coaching i Mentoring Organizacyjny oraz MBA.
Działa zadaniowo i efektywnie, ukierunkowując się na skuteczne realizowanie celów. Obecnie odpowiada za rozwój współpracy z ogólnopolskimi sieciami handlowymi oraz produkty marki własnej. Prowadzi również firmę doradczo-szkoleniową i pracuje jako Coach.

Jako Mentor
Zawsze pozytywnie nastawiony z dystansem do siebie i w pełni zaangażowany w pracę w roli mentora. Chętnie dzielę się swoim doświadczeniem i wiedzą jak również źródłami moich sukcesów i … porażek. Pracuję z pełną wiarą w sprawczość i wiedzę partnera. Preferowane obszary współpracy z przedsiębiorcą to:
– Sprzedaż / budowanie dystrybucji / współpraca z klientem / oferty handlowe
– Budowanie motywacji oraz walka ze stresem
– Budowanie, zarządzanie i delegowanie zadań w zespole

Prywatnie
Kocham życie! Zawsze dbam o zachowanie równowagi w obszarze Praca <> Życie Prywatne <> Odpoczynek. Wielką przyjemność sprawia mi zdobywanie nowej wiedzy oraz rozwój osobisty. Pasjonuje mnie Coaching. Aktywność sportowa i podróże to moja druga natura. Uwielbiam narciarstwo, tenis i squash. Wielką frajdę sprawiają mi bliższe i dalsze wycieczki rowerowe. Dużą uwagę przywiązuje do relacji z gronem najbliższych znajomych.