fbpx

Tomasz Miler

Prawie 20 lat doświadczenia zawodowego. Po studiach z zarządzania i marketingu pracował jako sprzedawca, marketingowiec a także  strateg mediowy. Przez wiele lat pracował w branży mediowej.  Pracował w domu mediowym, a także sprzedawał powierzchnie reklamowe w wydawnictwach prasowych. Organizował i kierował zespołami sprzedaży. Niedawno pracował jako kierownik Pałacu w Oborach – Domu Pracy Twórczej. Zarządzał kilkunastoma pracownikami i prawie 10 hektarową historyczną posiadłością pod Warszawą. Obecnie jest coachem (www.tomasz-miler.pl)  i pracuje jako koordynator marketingu dwóch obiektów hotelowych: Domu Literatury w Warszawie oraz Willi Astorii w Zakopanem. Jest wielkim zwolennikiem filozofii Kaizen – małe kroki tworzą wielkie zmiany.

Jako Mentor
Moje talenty z testu Gallupa to: Individualization (Indywidualizacja), Relator (Bliskość), Developer (Rozwijanie Innych), Activator (Aktywator), Harmony (Zgodność). Cechy te powodują, że chętnie dzielę się swoją wiedzą i uczestniczę w procesie wspierania i rozwijania innych.

Z własnego doświadczenia wiem, że samemu ciężko jest zmagać się niepewnością rozwoju własnej działalności. Mam już doświadczenie, którym mogę się podzielić. Sam prowadziłem firmy i wiem, że widok z boku wygląda zupełnie inaczej niż widok ze środka. Czasami wygląda dużo prościej.  Jestem tu dlatego, że lubię pomagać innym i lubię wspierać innych w osiąganiu ich własnych sukcesów. Sukces innych to również moja olbrzymia satysfakcja własna.

Prywatnie
Jestem ojcem dwóch młodzieńców. Bycie Tatą i uczestniczenie w rozwoju moich synów jest jedną z największych moich przyjemności i osiągnięć. Mam z tego olbrzymią satysfakcję. Jestem dumny z ich rozwoju, osiągnięć i umiejętności. Cieszę się, że mogę ich wspierać, pokazywać świat swoimi oczami oraz dzielić się posiadanymi doświadczeniami wprowadzając w dorosłe życie.

Lubię  sport.  Gram w squasha, pływam, jeżdżę na rowerze, biegam. W ciągu kilku lat zbierałem endorfiny w kilkadziesiąt biegach długo i krótkodystansowych. Ukończyłem kilka maratonów  i ultramaratonów górskich.

Obecnie pracuję nad książką o filozofii Kaizen.

 

Specjalizacje:  Filozofia Kaizen, Hotelarstwo, Marketing, Sprzedaż, Rozwój Osobisty, Hotelarstwo