fbpx

Przywalny Marek

Menedżer wizjoner otwarty na innowacje z bogatym doświadczeniem w zarządzaniu biznesem w międzynarodowych firmach, działających zarówno w sektorze B2C jak i B2B. Posiada w swoim portfolio:

– doświadczenie w zarządzaniu organizacjami wielokulturowymi obejmującymi zespoły sprzedaży, trade marketingu, obsługi klienta i wsparcia technicznego;

– zarządzanie biznesem o dużej skali – obroty powyżej 250 mln euro rocznie, obejmującym całą Europę;

– udział w globalnych przetargach na produkcję i sprzedaż zakończonych sukcesami – wejściem na rynki Azji Południowo-Wschodniej, Ameryki Północnej, Australii i Oceanii;

– współpracę w obszarze R&D z globalnym klientem (IKEA) nad rozwojem projektów zgodnych z zasadami Circular Economy;

– zarządzanie projektami rozwoju innowacyjnych produktów i wdrażanie ich do sprzedaży na skalę międzynarodową.

 

Od siedmiu lat intensywnie rozwijający współpracę z firmami w obszarach doradztwa, facylitacji projektów i procesów biznesowych a także interim managementu nakierowaną na innowacyjne zmiany i rozwój.

Zdeklarowany zwolennik zrównoważonego rozwoju i modelu Circular Economy. Projektuje i wspiera w firmach zmiany w  procesach biznesowych oparte o empatię (NVC), szczególnie efektywną we współpracy z kluczowymi/strategicznymi klientami. Współpracuje wraz z ekspertami Agile PM czy Design Thinking nad rozwojem innowacyjnych projektów.

Każdy nowy projekt traktuje jako unikalne wyzwanie personalizując go zgodnie ze specyfiką i oczekiwaniami klienta.