fbpx

Benedyk Piotr

15-letnie doświadczanie biznesowe. Pracował z wieloma klientami w różnych branżach jak: informatyka, bankowość, finanse, ubezpieczenia, motoryzacja, doradztwo, medycyna, logistyka, przemysł paliwowy i gazowy, energetyka telekomunikacja, reklama, media, nieruchomości, specjalistyczne technologie. Trener, coach, mentor, psycholog. Wszechstronny specjalista w zakresie kształcenia umiejętności miękkich.
Posiada międzynarodowy certyfikat coacha – International Coaching Community (ICC), certyfikat Extended Disc, CoachWise (ICF) oraz certyfikat Mentor CoachWise. Jest mentorem w organizacji wspierającej przedsiębiorców Youth Business Poland, która jest częścią The Prince’s Youth Business International. Organizacja ta wspiera rozwój przedsiębiorczości w 35 krajach. Jest właścicielem firmy szkoleniowo – coachingowej benedyk.com.pl.
Posiada szerokie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu: efektywnej sprzedaży, profesjonalnej obsługi klienta, radzenie sobie z trudnymi sytuacjami w obsłudze klienta, współpracy w zespole, kierowania zespołem, coachingu, prezentacji, negocjacji, rozwiązywania konfliktów, radzenia sobie ze stresem, asertywności, komunikacji, inteligencji emocjonalnej, budowania zespołu, motywowania, zarzadzania zmianą.
Od wielu lat współpracuje z Akademią Toyoty i Lexusa pełniąc rolę trenera oraz sędziego certyfikacyjnego sprzedawców i doradców serwisowych, gdzie szkoli i ocenia poziom sprzedaży i doradztwa. Jest twórcą metody 4 training, którą wprowadza i wykorzystuje podczas swojej pracy w wielu firmach handlowych.
Współpracuje z radiem TOK FM i RDC jako ekspert od umiejętności miękkich. Jest autorem wielu artykułów o tematyce psychologicznej w wielu pismach branżowych i specjalistycznych.

Jako Mentor
Jestem specjalista od komunikacji i relacjach miedzyludzkich. Zajmuje się umiejętnościami miękkimi, które są nieodłącznym elementem Biznesu. Mogę podzielić się swoją wiedza i doświadczeni w jaki sposób nawiązywać relacje biznesowe i jak z nich korzystać. Poza tym, jako certyfikowany coach posiadam wiedzę i doświadczenie dotycząca procesu coachingu i sposobu określania, a potem realizowania celu. Potrafię pracować z klientem nad jego celem i monitorować postępy, „motywując” Klienta do realizacji celu, który sobie wyznaczył.

Prywatnie
Ma 41 lat. W wolnych chwilach gra na waltorni, akordeonie, pianinie, trąbce i gitarze.