fbpx

Pietrak Paula

Jestem menedżerką, coachem, mentorką kariery oraz trenerką.
Przez kilkanaście lat zbierałam doświadczenie biznesowe, głównie w obszarze marketingu, zarządzania projektami oraz zarządzania nieruchomościami komercyjnymi.
Jestem także wykładowczynią studiów podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu w zakresie rozwoju osobistego i zawodowego.
Od 2019 roku wspieram innych w budowaniu satysfakcjonującej ścieżki kariery w ramach mark Alchemia Kariery, a od 2021 roku współtworzę Szkołę Mentorów Kariery.

Jako mentorka
Zmotywują Cię i zainspiruję. Razem przepracujemy Twoje szkodliwe przekonania, wzmocnimy Twoje mocne strony oraz pewność siebie jako przedsiębiorcy. W tzw. Twardych tematach mogę wesprzeć Cię w takich obszarach jak: strategia biznesu, model biznesowy, strategia marketingu, budowa marki osobistej.
Jestem mentorką, ponieważ uwielbiam dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, a także czerpać z wiedzy i doświadczenia swoich podopiecznych. Mam w sobie ogromną ciekawość drugiego
człowieka, którą przekuwam w skuteczne procesy rozwoju.

Prywatnie
Podejmuję kolejne próby zrobienia z siebie bardziej wysportowanej osoby, namiętnie czytam
kryminały i powieści fantasy. Potrzebuję być w nieustannym ruchu. Jestem mamą dwójki maluchów, dzięki czemu rozumiem wyzwania, jakie wiążą się z łączeniem życia zawodowego z rodzinnym.