fbpx

Ollesz Dagmara

Z wykształcenia jestem psychologiem o specjalizacji różnice indywidualne i twórczość. Od lat zgłębiam temat mentalności ludzi sukcesu i wywierania wpływu w kierunku wyzwalania i wzmacniania cech sprzyjających twórczości i kreatywności.

Jestem managerem z kilkunastoletnim doświadczeniem w największych polskich markach odzieżowych, ekspertem z obszaru ecommerce,  członkiem Digital Experts Club. Pracowałam zarówno na rozwiązaniach typu SaaS, jak i na rozwiązaniach dedykowanych. Od 4 lat jestem Dyrektorem eCommerce w TATUUM i w 2021 roku otrzymaliśmy wyróżnienie w jednym z najważniejszych konkursów branżowych organizowanym przez Izbę Gospodarki Elektronicznej- eCommerce Polska Awards w kategorii Best e-Commerce Retailer .

W 2022r byłam nominowana w konkursie Dyrektor eCommerce roku. Obecnie zawodowo skupiona  jestem przede wszystkim na ekspansji zagranicznej, rozwijaniu omnichannel i optymalizacji performance marketingu.

Do moich mocnych stron należy przede wszystkim interpretowanie danych i analityka, budowanie zaangażowanego zespołu,  digital marketing a także szczerość i asertywność. Mam bogate doświadczenia w planowaniu, budżetowaniu, realizacji kampanii digital marketingowych, analizach, budowaniu baz klientów i pozyskiwaniu leadów, retencji customer service, content marketingu, projektowaniu procesów, zarządzaniu projektami, wdrożeniach. Byłam uczestnikiem wielu szkoleń z zakresu sprzedaży, obsługi klienta, zarządzania zespołami, przywództwa sytuacyjnego, efektywności w biznesie.

Jestem mamą wspaniałego nastolatka, mam cudownego czworonożnego przyjaciela rasy labrador, zdarza mi się oddawać pasji malowania teł fotograficznych i kocham przyrodę. Moje motto życiowe to „Wolność  jest stanem umysłu” (Mahatma Gandhi)