fbpx

Milani Monika

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu rozwojem pracowników, w tym kadry menedżerskiej oraz identyfikacji i rozwoju talentów. Wiedzę z obszaru zarządzania zdobyła pracując w działach HR średnich i dużych organizacji międzynarodowych. Jest doświadczonym coachem i mediatorem. Od roku 2012 w ramach projektu „Youth Business Poland” wspiera rozwój młodych przedsiębiorców w podejmowaniu strategicznych decyzji biznesowych w różnych obszarach działalności jak np. usługi transportowe, prawne czy marketing i PR.
Z wykształcenia jest prawnikiem, z zamiłowania coachem i mediatorem. Ukończyła Uniwersytet Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie na Wydziale Prawa i Administracji oraz podyplomowe studia z zakresu ZZL Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Jako Mentor
Uważam mentoring za skuteczną metodę pomagającą w zwiększaniu samoświadomości, braniu odpowiedzialności za swój rozwój czy pobudzaniu dojrzałości zawodowej. Jako mentor specjalizuję się w obszarze rozwoju umiejętności menedżerskich, pracy nad rozwojem kariery i motywacją do osiągania zamierzonych celów biznesowych.

Prywatnie
W wolnym czasie zajmuję się prowadzeniem mediacji, które sprzyjają budowaniu porozumienia, łamaniu barier i niwelowaniu niepotrzebnego napięcia we wzajemnych relacjach. Wierzę również, że aktywne spędzanie czasu pomaga w osiągnięciu równowagi, dlatego każdą wolną chwilę przeznaczam na sport (biegi, joga, taniec).