fbpx

Baściuk Mirosław

Dyrektor Zarządzający i członek Zarządu dwóch spółek działających w ramach międzynarodowego koncernu Remondis – spółki Remondis Electrorecycling Sp. z o.o. (www.remondis-electro.pl) oraz Organizacji Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego Electro-System S.A. (www.electro-system.pl). Posiada doświadczenie w pracy w dużej grupie kapitałowej, zarządzania przedsiębiorstwem i zespołami ludzkimi, ale również związane z rozwijaniem tych firm od podstaw. Założyciel spółki Fundeko Sp.J. (www.fundeko.pl) – doświadczenie w pracy ze start-up’ami. Założyciel i właściciel Akademii Kung Fu Tygrys i Żuraw (www.tygrysizuraw.pl) ośrodka sztuk walki w Warszawie. Doświadczenie w rozwoju firmy w środowisku sportowym. Od 2014 dodatkowo prezes Związku Pracodawców Branży Elektroodpadów Elektro-Odzysk.

Jako Mentor
Certyfikat Coach Fundamental Certificate CFC w Noble Manhattan Coaching (2014). Praca w charakterze coacha od 2014. Podyplomowe studia zarządzania projektami w SGH (2006). Certyfikat Prince 2 Foundation (2008). W swoich firmach stale pracuje z zespołami pracowników, których motywuję, rozwijam, coachuje i dopinguje. Jako osoba – stale rozwijam swoje umiejętności i uczestniczę w szkoleniach mających na celu rozwój moich umiejętności menadżerskich i coachingowych.
Z racji doświadczenia zawodowego związanego z zakładaniem i rozwojem firm oraz pracy opartej na zarządzaniu przedsiębiorstwem i zasobami ludzkimi, mogę wspierać przedsiębiorców w zakresie zakładania i rozwoju własnego przedsięwzięcia oraz zdefiniowania celów i strategii. W trakcie prowadzenia działalności pojawia się szereg problemów związanych z jej funkcjonowaniem – utrzymanie płynności finansowej, marketing, zakładanie siedziby, itp. Z własnego doświadczeniu w rozwoju małych i dużych firm, mogę służyć poradą i inspiracją.
Mentoring jest dla mnie misją – próbą ułatwienia startu osobom, przedsiębiorcom, którzy postanowili realizować swoje idee lub szukają szansy na rynku pracy z własnymi pomysłami. Posiadana wiedza i doświadczenie może przyczynić się do poprawy szans lub uniknięcia błędów „okresu dziecięcego” przez początkujących przedsiębiorców.

Prywatnie
Posiadam stopień mistrzowski (czarny pas) w stylu Hung Gar Kung Fu. Wolny czas spędzam głównie na macie treningowej, w swojej Akademii Kung Fu Tygrys i Żuraw. Oprócz tego lubię turystykę górską (zdobyte m.in. Aconcagua, Mt Blanc) oraz podróże (m.in. Japonia, Chiny, Argentyna, Maroko, różne kraje europejskie).