fbpx

Mikos Agnieszka

Ekspertka w zarządzaniu sprzedażą w międzynarodowych firmach sektora B2B, posiadająca 15 lat doświadczenia w:
-budowaniu sieci sprzedaży na nowych rynkach zagranicznych (ponad 70 nowych klientów w kilkunastu krajach Europy Zachodniej i Wschodniej),
-przygotowaniu i wdrożeniu projektu współpracy z globalnym klientem (LG), którego efektem było wybudowanie nowego zakładu produkcyjnego dedykowanego temu projektowi,
-prowadzeniu projektów rozwoju innowacyjnych produktów we współpracy z działami R&D klientów (Bahlsen, Danone).

Od 7 lat, w branży mebli i wyposażenia wnętrz zarządza projektami związanymi z rozwojem marki, produktu i usług w obszarze innowacji.. Uczestnicząca w najważniejszych branżowych imprezach targowych, międzynarodowych jak i krajowych, takich jak: ISaloni Milano, Maison&Objet Paris, Heimtextil Frankfurt, IMM Cologne, Warsaw Home, również jako wystawca.

Zafascynowana badaniami potrzeb użytkowników, gdzie łączy doświadczenie ze zwinnymi metodami (Agile), jak również kreatywnymi metodami i narzędziami (Design Thinking, User Experience Design).

Założycielka przestrzeni kreatywnej „Kreatywni na swoim” na krakowskim Podgórzu – miejsca spotkań i warsztatów dla osób chcących rozwijać swoje umiejętności kreatywnej pracy nad problemami projektowymi.
Uczestniczka w projekcie „Kobiety Krakowa”, organizowanym przez Miasto Kobiet i gromadzącym kobiety działające aktywnie w mieście i dbające o swój rozwój i współpracę.