fbpx

Suchocka Marzena

Ponad 20 lat różnorodnych doświadczeń: praca w korporacjach, prowadzenie własnej działalności gospodarczej, coaching, prowadzenie szkoleń oraz działalność non-profit.
Aktualnie Partner, Coach, Trener, Mediator w Lach & Partners Group. Poprzednie stanowiska to m.in. Trener i Konsultant w Otawa Group, Specjalista ds. Promocji i Reklamy w Sygma Bank Polska, Dyrektor Handlowy w Farrutx Piel International S.A., Sales Promotion Executive – Nationale w Nederlanden Employee Benefits Polska S.A. oraz Przedstawiciel Handlowy w Biurze Usług Finansowych w P.P.T.F.P. Pioneer S.A.
Moje zaangażowanie, doświadczenie i wysoka automotywacja w połączeniu z wysoką samoświadomością i chęcią wspierania innych w ich rozwoju są w moim przypadku źródłem satysfakcji i nieustannej eksploracji otaczającego mnie świata. Takie obszary działań jak komunikacja, budowanie marki własnej, mediacje i negocjacje w organizacji oraz przekonanie, że nasze wartości są źródłem naszych motywacji będą pomocne w działaniach mentoringowych w ramach YBP.

Jako Mentor
Od 2012 roku w ramach YBP przeprowadziłam 5 procesów mentoringowych. Od wielu lat prowadzę coaching indywidualny dla managerów, szkolenia dla przedsiębiorców, korporacji, organizacji pozarządowych. Mediacje i negocjacje, odpowiedzialna komunikacja, budowanie marki własnej, praca z emocjami, wartościami i kompetencjami są obecnie głównymi tematami mojej działalności.

Tematy i dziedziny, w których może wesprzeć przedsiębiorę:
• praca w międzynarodowym środowisku biznesowym – wielokulturowość, kultura organizacyjna, działanie zgodne z misją i wizją firmy, budowanie marki własnej
• praca w korporacjach finansowych – praca w wielu grupach projektowych pod presją czasu, konsekwencja i upór w działaniu, doskonała organizacja pracy, budowanie sieci kontaktów
• prowadzenie własnej działalności – odporność na stres, zarządzanie ludźmi i firmą, budowanie sieci sprzedaży
• prowadzenie szkoleń – komunikacja, przekazywanie wiedzy, wystąpienia publiczne, radzenie sobie ze stresem, automotywacja, organizacja czasu pracy
• coaching / mentoring – zadawanie trafnych pytań, słuchanie, podążanie za rozmówcą, wsparcie w osiąganiu celów, budowanie relacji, praca z przekonaniami i obawami

Mentoring jest dla mnie towarzyszeniem w rozwoju, wsparciem i dzieleniem się doświadczeniem. Wszystkie działania mentoringowe opieram na zasobach mentee. W pracy mentorskiej niezbędne jest zaangażowanie i wysoka motywacja dwóch stron uczestniczących w procesie.

Prywatnie
Moje hobby to podróże, psychologia pozytywna, książki – biografie i reportaże, opera, teatr, spędzanie czasu z rodziną. W życiu ważny jest dla mnie drugi człowiek, jako miara wszelkich moich działań.