fbpx

Gołofit Marlena

Ponad 10 lat doświadczenia zawodowego, w tym jako Kierownik Finansowy Projektu kluczowego PROTEUS http://www.projektproteus.pl/ o wartości ponad 68 000 000 PLN, realizowanego w konsorcjum; Główny specjalista w Dziale Wsparcia Badań – bieżące rozliczanie projektów, przygotowywanie prognoz finansowych, współudział w pisaniu wniosków o dofinansowanie; Ekspert dokonujących oceny merytorycznej projektów składanych w odpowiedzi na konkursy ogłaszane w ramach POIG (1.4-4.1); Doradztwo/Consulting dla prywatnych przedsiębiorstw w zakresie realizacji projektów w Programie GEKON; Trener.

Jako Mentor
Mentoring to fascynująca wspólna przygoda, dająca możliwość poznania i doświadczenia wielu nowych wyzwań. To możliwość odkrywania mocnych stron drugiego człowieka, bo przecież „ w każdym z nas jest ukryty skarb, niewykorzystany potencjał milionów ludzi” (R.Jungk).
Zależy mi, aby praca w roli mentora nie była pracą lecz przyjemnością i okazją do wymiany poglądów, bieżącego omawiania realizowanych celów.
Dzieląc się swoim doświadczeniem, ale również wątpliwościami czy zadając pytania mam nadzieję, że Mentee będzie mógł wypracować rozwiązania, które będą zgodne z jego wizją i umożliwią spełnianie marzeń.

Prywatnie
W stan flow wprowadzają mnie zabawy z moimi dwiema córeczkami oraz książki głównie dot. rozwoju osobistego, coachingu.
Ze względu na branżę Instytutu (m.in. roboty mobilne), w którym obecnie pracuję, również śledzenie nowinek naukowych jest w kręgu moich zainteresowań.
Moje hobby to również bieganie, pokonując kolejne kilometry często przychodzą mi do głowy nowe pomysły czy rozwiązania do bieżących problemów.