fbpx

Ryncarz Małgorzata

Dwudziestopięcioletni staż w kierowaniu zespołami i budowaniu zespołów, zarządzaniu finansami. Praca w sektorze publicznym. Praca w instytucjach samorządowych i organizacjach pozarządowych. Tworzenie organizacji pozarządowych. Prowadzenie coachingu w organizacjach. Prowadzenie własnej praktyki coachingowej. Rozpoczęcie, poprowadzenie i zakończenie projektu – wychowanie syna. Budowanie własnego przywództwa i osiągnięcie pozycji mentora w firmie.
Specjalizuje się w coachingu i jestem nim zachwycona, zarządzaniu sobą w czasie, zdobywaniu doświadczeń, motywowaniu siebie i innych. Kładę nacisk na współpracę ze sobą i innymi. Pomagam wydobywać wartości. Mam wiedzę i wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami, projektami, zmianami, wdrożeniami.

Jako Mentor
Doświadczenie związane z uczeniem i rozwijaniem innych: prowadzenie warsztatów motywacyjnych, z zakresu komunikacji i budowania pozycji leadera dla organizacji pozarządowych oraz w ramach projektów współfinansowanych z EFS. Prowadzenie dyskusji panelowych. Warsztaty motywacyjne dla klubu PURE Yatomi.
Samoświadomość prowadząca do rozwoju osobistego. Podążanie za swoimi wartościami. Motywowanie do bycia w ruchu duchowym, intelektualnym i fizycznym. Zachęcanie do rozglądania się i patrzenia. Akceptowanie zmian i siebie w tych zmianach. Akceptowanie czasu. Korzystanie z potencjału innych ludzi. Budowanie siebie i innych.

Prywatnie
W życiu jest dla mnie ważne moje życie, które traktuję jako dar od Boga, a on jest najważniejszy. Obdarował mnie refleksyjną naturą i aktywnością.
Fascynuje mnie czas i wszystko, co się z nim wiąże, w szczególności zmiany, rozwój i ruch. Z tego wynikają moje zainteresowania. Interesuję się sportem i uprawiam go. Zachwycam się twórczością, dlatego interesuję się sztuką. Kocham ludzi z ich różnorodnością dlatego wybrałam coaching. Staram się zachowywać równowagę między duszą, głową i ciałem i uśmiecham się do życia.