fbpx

Majcher Stryszak Agnieszka

Doświadczony manager i dyrektor z 19- letnim stażem w polskich i międzynarodowych organizacjach z doświadczeniem w zakresie zarządzania sprzedażą, realizacji projektów, od przygotowania biznes planu po pełne wdrożenie z uwzględnieniem przygotowania wszystkich procesów i procedur operacyjnych, projektowania i wdrażania strategii, pozyskiwania finansowania, opracowywania strategii marketingowej, PR, pozyskiwania inwestorów, tworzenia prognoz i budżetów, rekrutacji i szkolenia pracowników, prowadzenia dokumentacji HR, wprowadzania nowych usług na rynek, restrukturyzacji sprzedaży.
Z sukcesem zrealizowany projekt przetargu na pierwszy w historii wynajem sprzętu teleinformatycznego dla KG Policji. Opracowanie i organizacja konferencji cross selling dla grupy Daewoo z udziałem największych przedsiębiorstw w Polsce, co przyniosło realizację nowych projektów sprzedażowych oraz owocną współpracę w zakresie działań marketingowych.
Specjalizacje: zarządzanie sprzedażą i rozwój nowych kanałów dystrybucji, efektywny rozwój organizacji, redukcja kosztów, start-up, wspieranie wiedzą ekspercką.
Branże: finanse, leasing, bankowość, IT, telekomunikacja, B2B, outsourcing, motoryzacja /sprzedaż, serwis/ wynajem długoterminowy samochodów, księgowość, audyt.
Posiadam zdolność strategicznego myślenia, wysokie rozeznanie w tematyce biznesowej i finansowej, szerokie kontakty biznesowe, ale przede wszystkim zdolność efektywnej komunikacji to umiejętność dzięki której, według mnie, można osiągać najlepsze efekty.

Jako Mentor
Mogę wesprzeć przedsiębiorcę w: zakresie procesu dotyczącego tworzenia firmy, analizy ryzyka, tworzenie procedur, strategii, analizy kosztów, przygotowywanie targetów, budżetów, sposoby pozyskiwania klientów/kontrahentów, analizy otoczenia rynkowego, prowadzenia dokumentacji firmy, HR, metod finansowania przedsiębiorstwa, reklamy, marketingu, PR.
W mentoringu stawiam na urealnienie zmiany sposobu postrzegania siebie i otaczającej rzeczywistości, co w efekcie uwalnia moc (która jest w nas !) do osiągania sukcesów osobistych i zawodowych oraz na dzielenie się swoimi doświadczeniami zawodowymi dla wzmocnienia skutecznych działań.

Prywatnie
Praca naukowa z zakresu filozofii i nauk społecznych, coaching/mentoring, rozwój osobisty, zdrowe odżywianie, malarstwo, historia Hiszpanii, fizyka kwantowa, nurkowanie.