fbpx

Kamińska Magdalena

Jest Menadżerem z kilkunastoletnimi doświadczeniami w zarządzaniu zespołami w branży usług finansowych. Jej doświadczenia skupiają się w obszarze budowania skutecznych zespołów, tworzenia i realizowania strategii oraz budowaniu satysfakcji klientów. Know-how to szerokie doświadczenia w obszarze pozyskiwania i rozwijania bazy klientów, budowania współpracy z partnerami biznesowymi, rozwijania biznesu w warunkach dużej konkurencji rynkowej. Wspiera w obszarze tworzenia skutecznej strategii prowadzącej do realizacji celów, planowania modelu biznesowego, dobieraniu właściwych metod akwizycyjnych.
Dotychczasowe doświadczenie zdobywała na stanowiskach takich jak: dyrektor zarządzający zespołem menadżerów, dyrektor zespołów sprzedażowych, manager i konsultant biznesowy, trener i kierownik projektów, kierownik HR, sprzedawca, lider i członek kilku zespołów muzycznych. Mentor i coach. W jej bezpośrednich zespołach pracowało ponad 250 osób. Jest kobietą aktywną zawodowo jak i społecznie. Od 2006 roku jest certyfikowanym coachem ICC. Jej sukcesem są zespoły odnoszące sukcesy i wyróżniające się jakością dostarczanych usług klientom.

Jako Mentor
Od wielu lat dzielę się swoim doświadczeniem z ludźmi w różnych branżach. Pracuję ze specjalistami oraz z kadrą zarządzającą. Moje doświadczenie biznesowe pozwala mi w sposób odpowiedni przekazywać swoją wiedzę i umiejętności. Dzielę się doświadczeniem w zakresie budowania zespołów oraz tworzenia kultury organizacyjnej firmy opartej na wartościach osobistych jak i wartościach którymi są ludzie oraz klienci.

Prywatnie
Od wielu lat interesuję się muzyką i narzędziami rozwojowymi służącymi ludziom w procesie zmiany. Dużo czytam o nowych technologiach. Śledzę trendy rynkowe w obszarze zmian technologicznych i ich wpływu na społeczeństwo. Interesuję się nowymi mediami. Kocham kulturę i kuchnię Włoską.