fbpx

Rodak Magdalena

Przez ponad 10 lat związana z polskimi firmami – oddziałami międzynarodowych koncernów wydawniczych. Inicjowała i realizowała wiele projektów wydawniczych z różnych dziedzin m.in. Project Management, TQM, Controlling. W ramach udziału w spółce realizowała specjalistyczne szkolenia i wydawała branżowy miesięcznik, którego była Redaktor Naczelną. W latach 2005-2008 realizowała projekty wydawnicze dla sektora edukacyjnego. Prowadziła proces standaryzacji procesów wydawniczych.
Od 2008 roku prowadzi indywidualną praktykę coachingową. Tworzy i uczestniczy w realizacji różnych projektów coachingowych.
Jest współautorką poradnika pt. Śięgnij po swoje marzenia I warsztatów dla kobiet pt. Alchemia zmian.
Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej (SGH) w Warszawie

Jako Mentor
Tworzę naturalnie bezpośrednie relacje z coachee i mentee wspierające osiąganie wyznaczonych celów. Moja odwaga, kreatywność i komunikatywność wspierają odkrywanie możliwości i wykorzystywanie ich w sytuacjach ocenianych jako trudne. W swojej praktyce integruję neurobiologię z psychologią, odczuwanie z myślami i słowami, rzeczywistość z wyobrażeniami. Dostosowuję sposób pracy, tempo i metody do konkretnej osoby wspierając pożądaną transformację.
Przeprowadziłam ponad 1200 h coachingu, w tym ponad 850 h coachingu indywidualnego. Posiadam akredytację największej organizacji zrzeszającej coachów na świecie na poziomie Professional Certified Coach (PCC). Więcej na www.magdarodak.pl

Prywatnie
Jestem mamą dwóch dorosłych synów, lubię śpiewać, tańczyć, fotografować, lubię gościć i być goszczona, lubię być źródłem inspiracji i dawać się zainspirować i wiele innych rzeczy.
W życiu ważne jest dla mnie doświadczanie.