fbpx

Bazyl Krzysztof

Talent Management Mentor, Menadżer, coach, trener i konsultant, partner merytoryczny Akademii Leona Koźmińskiego. Posiada ponad 20 lat doświadczenia w zarządzaniu ludźmi, procesami i projektami w największych, międzynarodowych firmach sektora FMCG oraz B2B, między innymi w Coca-Cola, Kraft Foods (Mondelez), McBride i Eden Springs Polska.

Zdobywał wiedzę pracując w różnych obszarach organizacji takich jak: Operacyjny, Finansowy, a największą część przeznaczając na zarządzanie Sprzedażą i Marketingiem. Jako menadżer i członek zarządu był odpowiedzialny za zarządzanie wieloosobowymi zespołami, za tworzenie i realizację strategii sprzedaży, biznes planów, za prowadzenie projektów restrukturyzacyjnych i akwizycji. Od lat prowadzi treningi z zakresu tworzenia strategii firm, biznes planów, zarządzania zespołem, zarządzania kluczowymi klientami, a także z obszarów efektywności sprzedaży i cross sellingu. Od 2012 prowadzi mentoring i life coaching dla kadry menadżerskiej. Prowadził Szkołę Trenerów Biznesu w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Ukończył studia na kierunku Zarządzanie Przedsiębiorstwem, jest absolwentem Akademii Sprzedaży, ukończył prestiżowe szkolenie „Steps” dla kadry zarządzającej. Jest certyfikowanym coachem, trenerem metodologii FRIS. Jako konsultant doradza w dużych firmach polskich i międzynarodowych.

Główne obszary pracy: mentoring, life coaching, treningi i warsztaty oraz konsultacje z zakresu budowania strategii firmy, modeli sprzedaży, zarządzania zespołami, świadomości, zarządzania talentami i procesami sprzedaży.

Jego pasją życiową i misją jest obszar rozwoju świadomości, spokoju i harmonii w życiu człowieka. W biznesie kładzie nacisk na praktyczne zastosowanie wiedzy i wyniki.

Kluczowe pytanie jakie stawia sobie podczas planowania, wprowadzania i oceny aktywności jakich się podejmuje, to: „Czy to co robisz prowadzi do celu?… w pracy, w życiu, dla tego co chcesz osiągnąć w danym projekcie…” Koncentruje uczestników wokół tego pytania.

W biznesie i pracy trenerskiej ceniony za efektywność w osiąganiu celów przy zrównoważonym podejściu do ludzi i zadań. Pasjonat szczerości, praktycznego podejścia i świadomego przeżywania życia…:)