fbpx

Koseski Dariusz

Posiadam blisko 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą w dużych organizacjach o zróżnicowanej kulturze organizacyjnej takich, jak APC, HP, Nice/Fibaro, Oracle, Rockwell Automation, Schneider Electric, Somfy i Sun Microsystem.

Pasjonuje mnie budowanie strategii rozwoju, poprawa procesów sprzedażowych i zwiększanie efektywność sprzedaży, planowanie strategiczne, zarządzanie sprzedażą, negocjacje kontraktowe, budowanie relacji kupna-sprzedaży, a także coaching menedżerski, rozwój i zarządzanie ludźmi.

W swojej karierze pełniłem rozmaite funkcje związane ze strategicznym zarządzaniem sprzedażą i marketingiem Hardware & Software / Direct & Indirect. Skutecznie budowałem pozycje uznanych firm w kanałach B2C / B2B w sektorach IT & ET (dystrybutorzy, integratorzy, OEM, klienci końcowi, kontraktorzy). Zarządzałem P&L oraz zespołami lokalnymi i międzynarodowymi. Byłem także odpowiedzialny za połączenie firm APC i Schneider Electric.

Posiadam długoletnie doświadczenie w rekrutacji, selekcji, szkoleniach, tworzeniu ścieżki kariery, ocenach pracowników, planowaniu i osiąganiu przez nich celów biznesowych.

Jako Mentor

Posiadam umiejętność obiektywnej oceny sytuacji, dogłębnej analizy bieżącej sytuacji, w stosunku do ludzi kieruję się inteligencją emocjonalną i empatią.  Ukończyłem wiele szkoleń coachingowych i mentoringowych, w tym Certified NLP Master Coach by American Board of NLP oraz International Practitioner Business Coach by European Mentoring & Coaching Council.

Prywatnie

Miłośnik gór tych mniejszych i tych większych. Miesiące spędzone na różnych trekach w Himalajch, zdobywca najwyższych szczytów Tanzanii, Turcji, Słowenii, Grecji i krajów ościennych. W górach liczy się tu i teraz. Nie ma miejsca na różnego typu rozpraszacze, same góry pomagają mi uporządkować to, co w życiu ważne