fbpx

Orzeszek Katarzyna

Doświadczenie biznesowe i menedżerskie budowała przez siedemnaście lat w międzynarodowych organizacjach. W ostatnich jako dyrektor kluczowej dywizji międzynarodowej spółki Wincanton Polska i członek top management, wpływała na tworzenie i egzekucję strategii. Ostatnie 11 lat rozwijała kompetencje w obszarze strategii oraz rozwoju organizacji. Jako Dyrektor Produktu oraz Dyrektor Operacyjny kreowała i realizowała strategię rozwoju transportu w Polsce, wprowadziła na rynek nowe usługi, gwarantując tym samym najwyższą jakość dla klientów firmy. Tworzyła budżety i budowała procesy operacyjne. W tym czasie zarządzała kilkuset osobowym zespołem, przeprowadziła organizację przez szereg zmian procesowych i strategicznych, wraz ze swoim zespołem zbudowała mocną markę produktu na rynku, jej zespół realizował ponadprzeciętne wyniki.
Od 2012 roku prowadzi własną działalność w branży szkolenia/edukacja. Jest Mentorem YBP, Coachem, Facylitatorem i Trenerem. Pracuje jako doradca ds. rozwoju organizacji zarówno na poziomie menedżerskim, zespołowym jako i organizacyjnym. Projektuje działania prewencyjne i interwencyjne po to aby na końcu poprawić efektywność biznesową.
W 2012 roku wprowadziła na rynek markę Sport w Biznesie, seria warsztatów i treningów opartych na metodologii zaczerpniętej ze sportu z przeznaczeniem dla biznesu. Jej publikacje można znaleźć na łamach czasopism tj Personel Plus, Manager.

Jako Mentor
Przez kilka lat była Mentorem w organizacjach, których pracowała. Od 4 lat jest Mentorem YBP, od 2014 również trenerem, wspierającym Mentorów YBP . Jako coach przepracowała ok 750 h z klientami indywidualnymi oraz grupami.
Dlaczego jestem Mentorem? Jest to forma pracy w której poza wparciem procesowym jako Coach wspierającycm rozwój Mentee, mogę dzielić się własną wiedzą. Praca z Mentee wymaga jednocześnie poszukiwania i uzupełniania nowej wiedzy, dzięki czemu nie stoję w miejscu. W tej relacji uczą się obie strony od siebie i to tworzy unikatowe partnerstwo. Sukces Przedsiębiorcy daje ogromną satysfakcję i motywację do tej pracy.

Prywatnie
Lubię podróżować i poznawać nową kulturę, ludzi i ich zwyczaje. Uprawiam jogę, medytuję ,biegam i ćwiczę. W wolnych chwilach uczę się tańca i śpiewu. Poza tym zgłębiam różne tajniki związane ze zdrowym stylem życia i ze zdrowiem w ogóle. Ważne dla mnie jest partnerstwo w relacjach, doskonalenie oraz efekty wynikające z podejmowanych działań.