fbpx

Berendt Joanna

Certyfikowana trenerka i mediatorka NVC, akredytowana coach ICF PCC, certyfikowana trenerka Pozytywnej Neuroplastyczności, certyfikowana praktyczka Resonant Healing. 

Swoją karierę zawodową rozpoczęłam w międzynarodowych korporacjach z branży finansowej na stanowiskach menadżerskich, gdzie zdobywałam doświadczenie w zarządzaniu projektami i zespołami, m.in. uczestniczyłam w tworzeniu od podstaw banku detalicznego w Polsce. Odpowiadałam także za procesy związane z oceną ryzyka, usprawnianie procesów biznesowych w obszarze operacji, sprzedaży i marketingu.

W 2010 roku zmieniłam swoją ścieżkę kariery w międzynarodowych bankach, aby wspierać innych w ich pełniejszym wykorzystaniu własnego potencjału, efektywnej komunikacji i budowaniu skutecznych zespołów oraz procesów.

Zainicjowałam utworzenie pierwszej w Polsce serii studiów podyplomowych z Porozumienia bez Przemocy na Collegium Civitas, gdzie od 2015 roku prowadzę zajęcia.

Jestem również wykładowczynią studiów podyplomowych i MBA Kozminski Executive Business School, a także prowadzę zajęcia związane z efektywną komunikacją zwinnych zespołów na SWPS w Warszawie oraz na Akademii Leona Koźmińskiego na kierunkach: Pozytywna Organizacja i Zwinne Przywództwo.

Jestem autorką lub współautorką wielu kursów online z zakresu Porozumienia bez Przemocy, artykułów, a także książek.