fbpx

Siwik Izabela

Doświadczenie zdobywała w działach finansowych korporacji, zajmowała się kontrolą kosztów, zarządzaniem płynnością. Doświadczenie zdobyte w działach finansowych pozwoliło jej bez problemu podjąć decyzje o otworzeniu własnej spółki. Od 2010 roku prowadzi biuro projektów architektonicznych CityProjekt Sp. z o.o. (www.cityprojekt.pl ). Firmę rozwijała w czasach kryzysu, teraz jest coraz łatwiej.
Od 4 lat doradza przedsiębiorczym kobietom w początkach biznesów oraz w rozwoju ich przedsięwzięć. Cały czas pracuje nad kolejnymi pomysłami na biznesy w przyszłości. Prowadząc firmę zwraca szczególną uwagę na działania CSR. Z zespołem prowadziła ArchiLekcje – Warsztaty Architektoniczne dla dzieci (www.archilekcje.pl).
Jednocześnie rozwija swoje umiejętności w trzecim sektorze. W 2012 roku założyła wraz z koleżanką fundację, która wspiera przedsiębiorcze mamy.
W 2014 roku wzięła udział a w projekcie Vital Voices gdzie miała okazję rozwijać się pod okiem mentorki.
Ukończyła Szkołę Główna Handlową w Warszawie, na kierunku finanse i bankowość oraz zarządzanie i marketing.

Jako Mentor
Od początku działalności firmy wdrożenie i rozwój pracowników to była moja działka. Brałam udział w Szkole Efektownego Kierowania Zespołem, byłam koordynator projektu Aktywna Mama w 3 Sektorze, byłam uczestnikiem Inkubatora Organizacji Pozarządowych – Centrum Szpitalna, Trening zarządzania strategicznego organizacją.
W tej chwili cały czas się rozwijam pod okiem mojej mentorki.
Tematy i dziedziny, w których może wesprzeć przedsiębiorcę: Zarządzanie sobą w czasie – jak s0bie radzić pod presją czasu, Ocena opłacalności inwestycji, Aspekty formalno-prawne, zarządzanie strategiczne, promocja (niskim kosztem), sprzedaż. Jak łączyć życie przedsiębiorcy z życiem rodzinnym. Przeszłam szkolenia z 7 nawyków skutecznego działania.

Prywatnie
Uwielbiam chodzić po górach. Piesze wędrówki to jest coś co nasza rodzina lubi. Spędzam czas z moim córkami mam nadzieję, ze ta „inwestycja” się zwróci w przyszłości. Lubię książki o efektywności osobistej oraz wszelkiego rodzaju poradniki biznesowe. Jednocześnie uwielbiam tańczyć.
Jestem typem aktywisty i działaczki społecznej. Brałam udział w projekcie Szlachetna Paczka. Jako woluntariusz pracowałam dla Fundacja Roland’a McDonalda.