fbpx

Greg Albrecht

Przedsiębiorca, doradca, inwestor w branży technologicznej. Posiada 20 lat praktycznych doświadczeń w budowie biznesu i pracy z zarządami firm, które przekuwa w skuteczne narzędzia do zarządzania. Zrealizował projekty dla ponad 300 firm. Jest założycielem Albrecht&Partners – firmy wspierającej właścicieli przedsiębiorstw i zespoły zarządzające w optymalizacji strategii biznesu oraz rozwoju kompetencji liderskich. Jest certyfikowanym coachem International Coaching Community oraz Gallup-Certified Strengths Coach. Realizuje globalne projekty mentoringowe dla startupów w ramach m.in. Google for Startups, Google PeopleLab i Youth Business Poland. Wydaje wiodący podcast biznesowy Greg Albrecht Podcast i cotygodniowy newsletter Business Unlimited czytany przez 10 tysięcy liderów.

Jako Mentor
Mogę wesprzeć przedsiębiorcę w takich obszarach jak: strategia biznesu, model biznesowy, budowanie partnerstw, strategia marketingu i sprzedaży, przedsiębiorcze podejście do biznesu.
Jestem mentorem, bo pozwala mi to podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z osobą, która tego potrzebuje. Równocześnie poznając nowych ludzi i nowe biznesy sam się uczę i inspiruję.