fbpx

Wiejas Ewa

Certyfikowany Finansista (ACCA), 15 lat pracy jako CFO oraz członek zarządu w polskim oddziale firmy międzynarodowej , budowanie oddziału polskiego prawie ze od podstaw, współudział w budowanie strategii firmy, doświadczenia w przejmowaniu firm (akwizycja, integracja), udział w projekcie IPO, udział w projekcie wdrożenia zintegrowanego systemu informatycznego zarządzania przedsiębiorstwem, optymalizacja procesów biznesowych.

Jako Mentor
Budowałam od podstaw zespół w firmie którą współzarządzam, tworzyłam zespoły projektowe, systemy motywacyjne od ponad roku jestem Mentorką w fundacjach. Posiadam certyfikat Coachwise Essentials oraz certyfikat mentora na poziomie podstawowym wg standardów EMCC, nieustannie pogłębiam wiedzę w tym obszarze. Wcześniej różnorodne szkolenia z zakresu zarządzania zespołem, procesu zmiany, budowania strategii , optymalizacji procesów, modeli cenowych. Przedsiębiorcę mogę wesprzeć w dookreślaniu strategii, tuningu modelu biznesowego, zweryfikować plany inwestycyjne, cash flow.
W uczeniu innych ważne jest dla mnie budowanie pewności siebie i autonomii , ciekawości do samorozwoju aby po zakończeniu procesu Mentee był w pełni samodzielny.

Prywatnie
Prywatnie uwielbiam podróżować z rodziną i przyjaciółmi, szczególnie do Włoch lub odkrywać nowe zakątki w Polsce. Ponadto interesuje mnie psychologia biznesu.