fbpx

Pazur Edyta

Posiada 20 letnie doświadczenie w międzynarodowych korporacjach o różnych kulturach organizacyjnych, z czego kilkanaście lat jako menedżer działów sprzedaży, a zespoły z którymi pracowała odnosiły sukcesy. Tym doświadczeniem chętnie się dzieli. Jest właścicielką firmy coachingowo-doradczej Coaching4YOU. Prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych z coachingu. Pracuje na dolnym Śląsku.

Jako Mentor
Specjalizuje się w procesach rozwojowych w zakresie Executive Cochingu oraz Coachingu Biznesowym i Przedsiębiorców. Jej klienci, to głównie menedżerowie, którzy doskonalą swoje umiejętności z zakresu kompetencji menedżerskich i przywództwa oraz szukają kolejnej drogi w swoim rozwoju. Ma blisko 1000 godzin coachingu indywidualnego i grupowego wg standardów ICF oraz ponad 4000 godzin coachingu sprzedażowego.
Posiada certyfikaty: Coacha metody CoachWise TM, Team Coacha, mentora wg metodologii CoachWise , trenera II stopnia oraz Master Businness Tainer, ukończyła Coaching Perspektyw oraz posiada akredytacje ACC w ICF.
Jest absolwentką programu Management 2006 na Canadian International Management Institute przy współpracy z Harvard Business School Publishing, Executive Leadership na WSB, Psychologii Coachingu na Uniwersytecie Warszawskim oraz Zarządzania Zasobami Ludzkimi.
Od 5 lat jest członkiem ICF, przez blisko 2 lata pełniła funkcję vice-dyrektora wrocławskiego oddziału tej organizacji, od maja 2014 przejęła obowiązki dyrektora. Posiada doświadczenie w pracy z klientami z branży finansowej, ubezpieczeniowej oraz informatycznej, a jako mentor pracowała również z producentem filmowym.

Prywatnie
Uwielbia podróże łączone ze zwiedzaniem i odkrywaniem nowego, nordic walking, psychologię i , a może przede wszystkim ludzi, a pomaganie i towarzyszenie w rozwoju to jej pasja. Jest matką 2 nastolatków i żoną. Wartości: szacunek, szczerość, pokora i rodzina.