fbpx

Dzideczek Zbigniew

Absolwent Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie oraz studiów podyplomowych na różnych uczelniach w zakresie handlu zagranicznego, ekonomii oraz stosunków międzynarodowych. Szkolony przez renomowane firmy w zakresie zarządzania biznesem, zarządzania projektami , sprzedaży, marketingu, negocjacji oraz wystąpień publicznych.

Prywatny przedsiębiorca specjalizujący się w programach restrukturyzacyjnych i zarządzaniem zmianą. Swoją praktyczną wiedzę pożytkuje również w doradztwie oraz edukacji. Był Prezesem/Członkiem Zarządu/ Dyrektorem handlowym w takich firmach jak Huta Stalowa Wola , ZPC Ursus , Polskie Zakłady Lotnicze w Mielcu (obecnie Sikorsky Company) , CIECH S.A. oraz EMFESZ NG Polska sp. z o.o.

Członek Klubu Trenerów Biznesu oraz partner Vantis Holding. Partner austriackiej firmy EnGardE Verhandlungstraining G.m.b.H. czołowej, europejskiego firmy doradczej i szkoleniowej w obszarze negocjacji oraz trener umiejętności negocjacyjnych.
Polski partner i trener austriackiej firmy HPS Hierhold Presentation Services Gesellschaft m.b.H. – lidera szkoleń z Lepszych Prezentacji.

Od ponad 6 lat członek klubu TOP CAREERS Toastmasters w Warszawie. W swojej ścieżce edukacyjnej i liderskiej doszedł do najwyższego wyróżnienia Distinguished Toastmaster ( DTM). Był też dwukrotnie prezesem swojego macierzystego klubu a także służył społeczności Toastmasters jako Area Director, mentor klubu Skillers Lublin i Klubu Wirtuozów oraz jako Pathways Guide .

Członek założyciel John Maxwell Team Polska , polskiej społeczności szkoleniowców amerykańskiej organizacji liderów kierowanej przez John C. Maxwell . Certyfikowany trener, coach, mentor i mówca organizacji John Maxwell Team.

Autor książki o negocjacjach „NEGOCJACJE to fascynująca podróż”

Posługuje się płynnie językiem angielskim i francuskim ma też umiejętności komunikacyjne w języku rosyjskim i arabskim. Jego pasja równa jeździe na nartach to dzielenie się wiedzą i doświadczeniem.