fbpx

Soida Dorota

Posiada kilkanaście lat doświadczenia menadżerskiego w branży FMCG, petrochemicznej oraz sektorze społecznym. Pełniła m.in. następujące funkcje zarządcze: Dyrektor Handlowy sieci 120 sklepów BP Express, Central Eastern Europe Training & Capabilities Manager BP Europe, Strategig Projects Manager BP. W latach 2001-2003 członek Zarządu BP Express. W latach 2005-2008 Prezes Centrum Szkoleniowego Vildor. Od 2008 właściciel Soida Management Consulting & Coaching. Niezależny konsultant, trener i coach (ICF PCC) z wieloletnim doświadczeniem w biznesie.
Kierowała rozwojem i szkoleniami pracowników na obszarze Europy Centralnej oraz dużymi projektami zmian organizacji i kultury firmy, gdzie projektowała i realizowała procesy komunikacyjne, warsztaty i szkolenia.

Jako Mentor
Od 8 lat specjalizuje się i stale dokształca w zakresie różnych form pracy coachingowej i mentoringowej – aby elastycznie dopasowywać się do potrzeb różnych klientów. Ma za sobą ponad 1500 godzin coachingowych i mentoringowych.
Specjalizuje się w rozwoju charyzmatycznego przywództwa (bogate doświadczenie executive coaching) oraz kreowaniu skutecznych i efektywnych organizacji. Jej celem jest wsparcie rozwoju ludzi i organizacji, w szczególności w procesie przejścia przez zmiany, tak by podnosić jakość życia i zwiększać efektywność. Obszarem ekspertyzy są leadership, komunikacja i przejście przez zmianę.

Prywatnie
Jest pogodną, otwartą osobą, która odnalazła swój punkt równowagi i harmonii w życiu. Zainteresowania koncentrują się wokół rozwoju osobistego, przywództwa i komunikacji, co wyraża się także pasją dla jeździectwa naturalnego, opartego o naturalne mechanizmy komunikacji w stadzie koni. Budowanie głębokich i wzbogacających relacji, zarówno z ludźmi, jak i ze światem natury to mój osobisty cel w życiu. Mam męża, 22-letniego syna, 2 konie i kota. Wolny czas spędzam z rodziną na górskich wędrówkach, praktykując jogę lub w siodle na grzbiecie ukochanego konia.