fbpx

Dominik Robert

Posiada ponad 15 letnie doświadczenie w pracy w największych korporacjach finansowych. Odpowiada za sprzedaż produktów bankowych dla najważniejszych firm w Polsce jak również dla firm z obszaru SME. Kieruje zespołem sprzedaży i od początku kariery zawodowej pracowałem w obszarach sprzedażowych. Jest również coachem kadry menadżerskiej.
Pracował w Banku Handlowym, Citibanku, Banku Pekao SA oraz Banku BPH który wchodzi w skład jednej z największych korporacji świata tzn. General Electric. Kieruje zespołem sprzedaży i odpowiadam za realizacje planów sprzedażowych na terenie połowy kraju. Wspieram również innych w budowie i rozwoju sieci sprzedaży a także wejściu na rynek z nowymi pomysłami.

Jako Mentor
Jest certyfikowanym coachem CoachWise, coachem wewnętrznym w Banku BPH i pracuje zarówno z doświadczonymi menadżerami jak i osobami które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową. Prowadzi również szkolenia sprzedażowe dla zespołów.
Mogę udzielać wsparcia w zakresie budowania i zwiększania sprzedaży, analizowania różnych możliwości dotarcia do klienta oraz identyfikacji potrzeb klientów docelowych.
Jestem mentorem ponieważ lubię poznawać ludzi z pasjami . Chce ich wspierać i pomagać im w realizacji własnych celów.

Prywatnie
Najważniejsza w życiu jest dla mnie rodzina. Staram się spędzać z nimi jak najwięcej czasu. A hobby? … niemieckie lotnictwo wojskowe drugiej wojny światowej oraz rugby i muay thai. Oryginalne, prawda?