fbpx

Niedzieski Dariusz

Kariera zawodowa jest ściśle związana z branżą wysokich technologii, począwszy od firm państwowych, poprzez średniej wielkości własne firmy, aż po międzynarodowe korporacje, w których przez ostatnie kilkanaście lat pełniłem wysokie funkcje kierownicze, zajmując się zarządzaniem wieloosobowymi zespołami w obszarach głównie sprzedaży i marketingu. Ostatnio współzarządzałem firmą Tech Data Polska, polskim oddziałem drugiego co do wielkości dystrybutora sprzętu IT w świecie, z roczną sprzedażą ok. 20 mld USD.

Jako Mentor
Nabyte doświadczenie, wiedza i umiejętności pozwoliły mi stać się efektywnym konsultantem, coachem, mentorem i trenerem biznesowym. Prowadzę coaching i mentoring dla menedżerów średniego i wyższego szczebla. Dodatkowo prowadzę warsztaty i szkolenia dla działów handlowych z zakresu umiejętności sprzedaży, negocjacji i komunikacji oraz dla wyższej i średniej kadry zarządzającej z zakresu zarządzania, przywództwa, coachingu. Moja specjalizacja to organizacja w okresie przemian oraz psychologia biznesu, szczególnie tematyka nowoczesnego przywództwa. W obszarze coachingu specjalizuję się w pracy z młodymi liderami oraz t.zw. high potentials, oraz w coachingu grupowym, szczególnie grup w okresie zmiany.

Prywatnie
Moja pasja to odkrycia neurobiologii znajdujące zastosowanie w praktyce menedżera, lidera, coacha. Będąc członkiem Neuroleadership Institute, jestem również twórcą kilku programów szkoleniowych wykorzystujących tę wiedzę. Dodatkowo moim hobby, bo nie biznesem raczej, jest wydawanie książek z zakresu rozwoju. Również jestem czynnym fotografikiem, swoje prace wysyłam do iStockphoto.